ستاد امر به معروف و نهی از منکر مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد
28 ارديبهشت 96  06:56 ب.ظ
اینک زمان حضوری دیگر فرا رسیده است، حضوری که همانند دوره‌های قبل به حماسه‌ای تبدیل شده و مانند خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب فرو می‌رود.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در بیانیه‌ای اعلام کرد، انتخابات تجلی‌گاه اراده ملت در حمایت از انقلاب و اسلام و به عنوان یک معروف بزرگ تلقی می‌شود چرا که حضور بالای مردم در این عرصه سرنوشت‌ساز ترفندها و توطئه‌های دشمنان علیه نظام را خنثی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز نقل از خبرگزاری فارس ،متن این بیانیه به شرح زیر است:

اینک زمان حضوری دیگر فرا رسیده است، حضوری که همانند دوره‌های قبل به حماسه‌ای تبدیل شده و مانند خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب فرو می‌رود.

مردم متدین، انقلابی و ولایتمدار استان کردستان به تاسی از ملت بزرگ ایران شرکت در انتخابات روز جمعه هفته جاری را یکی از وظایف دینى و الهى و اجتماعى خود می‌دانند و با حضوری گسترده به دنیا ثابت خواهند کرد که همچنان کشور خود، انقلاب خود و رهبر خود را دوست دارند و از آن پشتیبانی می‌کنند.

آنچه در روز 29 اردیبهشت امسال مهم است، مردم ما همانند همیشه بلوغ سیاسی و فکری خود را به رخ جهانیان کشیده و نشان می‌دهند که همچنان بیدار و هوشیارند و برای سرنوشت مملکت خود اهمیت ویژه قائل هستند.

همه مردم کردستان از اقشار و طیف‌های مختلف باید به عنوان وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی و به عنوان عبادت و معروفی بزرگ، ضمن حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای، دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس نموده و قدرت، اتحاد و اراده خود در حمایت از نظام را به نمایش بگذارند.

باید دانست که، مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش‌رو، پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی‌های دشمنان این مرز و بوم و تجلی‌گاه قدردانی از نعمت بزرگ جمهوری اسلامی و مراقبت از عزت و آبروی ملی است.

روز 29 اردیبهشت امسال یکبار دیگر مردم انقلابی با سرانگشتان خود گره‌گشایی خواهند کرد و ورق دیگری بر دفتر قطور افتخارات زرین خود می‌افزایند.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان روز 29 اردیبهشت را روز امتحان الهی می‌داند و از مردم مومن و انقلابی استان کردستان دعوت می‌کند تا با بصیرت و هوشیاری در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور حداکثری همه اقشار ملت در انتخابات، در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شوند.