معاون استاندار: برنامه " هر روستا یک برند" باید به جد در دستور کار بخشداران باشد
24 فروردين 96  08:43 ق.ظ
معاون امور اقتصادی و توسعه استانداری کردستان گفت: در راستای تحقق شعار سال، برنامه "هر خانه یک محصول و هر روستا یک برند" باید به جد در دستور کار بخشداران قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسین فیروزی روز چهارشنبه در نشست با کارکنان فرمانداری و بخشداری های سقز افزود: مهمترین وظیفه در سال 96 باید تلاش برای افزایش مشارکت در انتخابات و برنامه ریزی جهت افزایش تولید و اشتغال در شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه، پیامد،  نتیجه نهایی و فرایند انتخابات، توسعه سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی است، اضافه کرد: صندوق رای، به عنوان میثاقی جمعی و عمومی بسیار با اهمیت است و مهمترین وظیفه ما،  حراست و حفاظت از آرای مردم و زمینه سازی حضور پرشور مردم در انتخابات است.

وی از فرماندار و بخشداران سقز خواست تا  برای تشکیل اتاق فکر جهت تغییر سطح تولید و اشتغال در روستاهای شهرستان تلاش کنند و اقدام لازم انجام دهند.

 

فرماندار سقز هم در این نشست، خواستار توجه به رفاهیات کارمندان، در نظرگرفتن اعتبار لازم برای تعمیر ساختمان های بخشداری به ویژه بخشداری امام، تسریع در تبدیل وضعیت کارمندان قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی شد.

علی اکبرورمقانی، به تشریح اقدام های لازم و آمادگی فرمانداری و بخشداری ها برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در 29 اردیبهشت ماه شد و افزود:بر اساس برنامه زمانبدی حرکت کرده ایم و در این راستا هیچ مشکلی نداریم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد: امسال در اقدامی بی نظیر و بی سابقه، 102 کیلومتر راه روستایی در شهرستان آسفالت خواهد شد.

در ادامه کارمندان به ارائه پیشنهادها و نظرات خود در راستای ارتقای امور اداری و کاری پرداختند.

در این نشست بابا علی مردوخی، مدیر امور مالی و اداری استانداری کردستان هم به سوالات کارکنان پاسخ داد.