اخبار

314 قهرمان ورزشی شهرستان سقز تجلیل شدند

در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی314 قهرمان شاخص ورزشی شهرستان سقز تجلیل شدند.
314 قهرمان ورزشی شهرستان سقز تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، هشت مدال آور شاخص جهانی، آسیایی و بین المللی و ۳۰۶ مدال آور کشوری شهرستان سقز در سالهای 96 و 97 مدال کسب کرده بودند، تجلیل شدند.
در این مراسم که روز یکشنبه 21 بهمن ماه در سالن شهید بهشتی برگزار شد، فرماندار سقز اظهار کرد: مدال آوران و قهرمانان ورزشی، مایه افتخار و معرف فرهنگ اصیل ما هستند.
کامیل کریمیان عنوان کرد: قهرمانان ورزشی الگوی اخلاقی دیگر افراد جامعه هستند و خوشبختانه در شهرستان سقز همه قهرمانان با اخلاق و محبوب مردم هستند.
نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شواری اسلامی نیز نقش پیشکسوتان ورزشی در این عرصه را ستود و اظهار کرد: تلاش این عزیزان در مدال آوری ورزشکاران بسیار تاثیر گذار است.
محسن بیگلری با اشاره به اهمیت اتمام هتل ورزش در شهرستان سقز تصریح کرد:برای جذب و اختصاص بودجه لازم برای این پروژه از طریق مجلس پیگیر خواهم شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان هم عنوان کرد:  تلاش برای اتمام پروژه های عمرانی و  تعمیر و تجهیز سالن های ورزشی شهرستان سقز از اولویتهای این اداره کل است.
حامد جولایی گفت: وجود 314 نفر مدال آور سقز در عرصه ورزش نشان دهنده ظرفیت بالای ورزشی این شهرستان است.
سپس فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز بیان کرد: این اداره در ایام دهه فجر بیش از ۸۰ برنامه فرهنگی ورزشی برگزار و در ماه های آینده مراسم تجلیل از مربیان، داوران و حامیان ورزشی را برگزار خواهد کرد.

 

بازدید [ 129 ]