اخبار

250 میلیارد ریال برای 4 خطه کردن جاده سقز- بانه اعتبارمصوب شده است

سرپرست فرمانداری سقز گفت: مبلغ 250 میلیارد ریال برای 4 خطه کردن جاده سقز- بانه اعتبارمصوب شده است .
250 میلیارد ریال برای 4 خطه کردن جاده سقز- بانه اعتبارمصوب شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان ، در پنجمین جلسه شورای اداری اظهار کرد: نقاط حادثه خیز جاده سقز بانه هم امسال حذف می شود.
کریمیان عنوان کرد: آسفالت 1.8 کیلومتر جاده سقز – مریوان هم  امسال تمام و - 10 کیلومتر جاده سقز – بوکان نیز آزاد سازی و 7 کیلومتر آن تحویل می شود .
وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایمن سازی کنارگذر در دست انجام است ادامه داد: پل آدینان زیر بار ترافیک خواهد رفت.
رئیس شورای اداری شهرستان سقز همچنین با بیان اینکه 306 کیلومتر آسفالت راه روستایی به پیمان سپرده شده است،  خبر داد: امسال 60 کیلومتر جاده روستایی آسفالت می شود.
وی اظهار کرد: بیمارستان در دست اتمام سقز هم پیشرفت مناسبی دارد و تصفیه خانه شماره 2 سقز هم از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است .
کریمیان بیان کرد: تاکنون از محل صدور کارت های مرزی 10 میلیارد ریال به حساب 1036 خانوار مرزنشین شهرستان سقز واریز شده است .
وی گفت: در بحث بازآفرینی شهری در حوزه تازه آباد اقدامات خوبی انتجام ودر حال انجام است و تلاش برای ارتقای این ناحیه منفصل شهری به ناحیه متوسط شهری به جد پیگیری می شود.
کامیل کرمیان همچنین درباره فرودگاه سقز گفت: در حال حاضر در بحث تطویل باند، ابینه، تملک زمین و ایجاد ساختمان های پلیس و ...پیمانکاران مشغول کار و روند آن بسیار امید بخش است.
وی اظهار کرد: 3100 متر هم به فضای بیمارستان تامین اجتماعی سقز اضافه می شود که عملیات ساخت این محدوده از خردادماه امسال آغاز و پیشرفت آن روند مطلوبی دارد.
وی با اشاره به اهمیت حوزه مدیریت شهری در ارائه خدمات رسانی به شهروندان بر هماهنگی و همصدایی و برنامه ریزی در این حوزه تاکید کرد.
کریمیان تصریح کرد:شورا و شهرداری شبکه اجتماعی گسترده ای است و در خدمات رسانی پیشانی شهر محسوب می شود و باید با تعامل، هماهنگی و همفکری بیشتر شاهد ارائه خدمات بهتری از سوی این دو نهاد باشیم.
سرپرست فرمانداری سقز با تشریح اهمیت اطلاع رسانی خدمات انجام شده از طریق رسانه ها تاکید کرد:ادارات ، خدمات انجام شده را از طریق اصحاب رسانه اطلاع رسانی و مسئولان از اطلاع رسانی خدمات در گروه های مجازی، تشویش ، افترا و توهین در فضای مجازی پرهیز کنند.
امام جمعه سقز هم گفت: اشتغال زایی و رفع بیکاری، هوشیاری در برابر جنگ نرم دشمن و مقابله با آن و مبارزه با گرانی  از مهمترین مواردی است که باید به جد پیگیری شود .
ماموستا سید حسین حسینی در ادامه بر اهمیت انفاق و پرداخت زکات و کسب روزی حلال تاکید کرد.
کیوان جهانی، دادستان سقز هم بر هوشیاری مسئولان و اصحاب رسانه در خصوص جرایم رایانه ای هشدار داد و گفت: با کسانی که نظم عمومی را خدشه دار کنند برخورد می شود .
مدیر شبکه توزیع برق سقز نیز اعلام کرد:با تغییر ساعات کار ادارات 1500 میلیارد وات مصرف برق در کشور کاهش یافت .
عطاا..نوروزی از اصحاب رسانه سقز برای فرهنگ سازی در راستای کاهش مصرف برق تقدیر کرد.

 

بازدید [ 348 ]