اخبار

امام جمعه بیجار:

پیوند قلبی مردم با رهبری از عناصر مهم پایان دادن به فتنه ها در ایران بوده است

امام جمعه شهر بیجار گفت: هوشمندی و درایت رهبری، پیوند ایمانی و قلبی مردم با رهبری و بصیرت مردمی سه عنصر مهم در پایان دادن به فتنه ها از جمله فتنه دی ماه 88 و آبان ماه 98 بود.
 پیوند قلبی مردم با رهبری از عناصر مهم پایان دادن به فتنه ها در ایران بوده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام علی مرادی در مراسم گرامیداشت یوم الله حماسه نهم دی در سالن شهید کاوه مجموعه شهید کاظمی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در حماسه تاریخی 9 دی با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد.
مرادی اظهار داشت: مردم در این روز نشان دادند که با حضور حماسی در صحنه برای شکست توطئه های نظام سلطه و نااهلان، بصیر وآگاه هستند و فارغ از هرگونه گرایش سیاسی در پای نظام دینی ایستاده و جانفشانی می کنند.
وی ادامه داد:نظام سلطه همواره از بصیرت مردم و هوشیاری نیروهای مسلح وسربازان گمنام امام (عج) ترسیده اند و به همین دلیل نمی توانند با کشورمان وارد جنگ شوند.
سخنران مراسم بزرگداشت نهم دی در سقز با بیان اینکه نهم دی، مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه است، تصریح کرد: فتنه تمام شدنی نیست و فتنه گران به دنبال آتش کشیدن سربلندی ملت هستند. 
وی تصریح کرد: بر اساس دین مبین اسلام، قرآن و روایات، ریشه فتنه ها، هوا پرستی و بی پروایی و اهداف فتنه گران، ایجاد اختلاف و بدبینی و زیر سوال بردن کارهای انجام شده در کشور است. 
وی با شاره به خسارت فتنه عنوان کرد: فتنه باعث لطمه زدن به امنیت و اقتصاد کشور می شود. در این مراسم امام جمعه سقز، فرماندار شهرستان سقز و معاونان، اعضای شورای تامین و اداری، کارکنان و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

 

بازدید [ 105 ]