اخبار

فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دعوت کرد.
 فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، متن بيانيه کامیل کریمیان ، به شرح زیر است: 
سيزدهم آبان ماه، نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و يادآور تبعيد حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان بي گناه در سال ۵۷ توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در سال ۵۸ توسط دانشجويان پیرو خط امام است.
این روز که امام راحل(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند ودر بیانات گُهربار مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است و در تاريخ کشور به عنوان یوم ا... و روز ملي مبارزه با استکبار جهانی به ثبت رسيده است.
مردم شریف شهرستان سقز؛ شرایط حساس کنونی و تهدیدها و هجمه‌های همه جانبه دشمنان علیه کشور عزیزمان ایران وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان به عنوان تکلیفی دینی و انقلابی و یک ضرورت تاریخی و تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني، شرکت کنیم.
گفتنی است؛ راهپيمايي 13 آبان روز یکشنبه ساعت 10 در شهرهاي سقز و صاحب برگزار مي شود که تجمع اوليه در سقز ساعت 30/9 صبح در ميدان قدس و تجمع اوليه در صاحب در جلو بخشداري زيويه خواهد بود.

 

بازدید [ 468 ]