اخبار

فرماندار سقز:

در 13 آبان همه اقشار ، اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد می زنند

معاون استاندار، فرماندار ویژه و رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان سقز گفت: در 13 آبان امسال، همه اقشار جامعه، اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد می زنند.
  در 13 آبان همه اقشار ، اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد می زنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 13 آبان افزود: روز 13 آبان، روز دانش آموز ،  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانه جاسوسی است و جزو روزهایی است که هر چه زمان می گذرد اهمیت و ارزش آن بیشتر هویدا می شود.
ورمقانی با اشاره به سابقه تاریخی این روز گفت: شهادت دانش آموزان در این روز و همزمانی آن با تسخیر لانه جاسوسی باعث شد تا این حرکت از سوی رهبر کبیر انقلاب، به عنوان انقلاب دوم نامگذاری و فتنه های دشمن بیشتر آشکار گردد.
فرماندار سقز با بیان اینکه، 13 آبان نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران است، اظهار کرد: 13 آبان، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سقز در ادامه به فرازی از بیانات حضرت امام و مقام معظم رهبری پیرامون 13 آبان پرداخت و عنوان کرد: در فرمایش رهبر کبیر انقلاب ایران اسلامی در سالروز 13 آبان آمده است: ملل اسلام از اجانب و خصوصا از آمریکا متنفر است.
ورمقانی ادامه داد:در فرمایش رهبر معظم انقلاب هم آمده است: 13 آبان روز تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است و آينده مملكت در دست دانش‌آموزان است.
فرماندار سقز در ادامه با اشاره به توافق برجام و اظهار اینکه این توافق یک سند بین المللی است که توسط شورای امنیت سازمان ملل ثبت شده است ، عنوان کرد: رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی کذایی خود و توهین هایش در آن نطق تمام ملت ایران را خطاب قرار داد و این سخنان بی شرمانه و وقیحانه خطاب به تمام ملت ایران بود.
 وی با اشاره به شیطنت ها و موضع گیری های اخیر سردمداران آمریکا تصریح کرد:بار دیگر هویت استکباری شیطان بزرگ بیشتر نمایان شد.
ورمقانی در ادامه با اشاره به حساسیت های منطقه تصریح کرد: حضور باشکوه در مراسم 13 آبان امسال یک ضرورت است.


بازدید [ 1002 ]
برچسب ها