اخبار

فرماندار سقز

حراست از آرای مردم، وظیفه مشترک هیاتهای چندگانه انتخابات است

فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: حفاظت و حراست از آرای مردم، وظیفه مشترک هیاتهای چندگانه انتخابات است.
 حراست از آرای مردم، وظیفه مشترک هیاتهای چندگانه انتخابات است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سقز، کامیل کریمیان، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سقز روز شنبه در نشست با اعضای هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد انتخابات اظهار داشت:رای حق الناس است و تعیین کننده انتخابات، مردم هستند.
کریمیان با بیان اینکه تمام مسئولان کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم با رای مردم انتخاب می شوند تصریح کرد: صیانت از اراده عمومی و رای مردم امری واجب و ارزشمند است.

وی با بیان اینکه، انتخابات، مظهر اراده مردم برای تعیین سرنوشت است، اظهار داشت:  برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه، ادای دین به نظام و مردم است و نگاه فرمانداری به عنوان مجری انتخابات، صیانت از اراده عمومی مردم است. 

وی تصریح کرد: مردم به هیاتهای چندگانه انتخابات اعتماد دارند و نبایستی با دوری کردن از قانون، سیاسی کاری و طرفداری از نامزد ها، به انتخابات خدشه وارد شود و اعتماد مردم از دست برود بلکه بایستی عوامل برگزاری و مجریان انتخابات با نگاه بی‌طرفانه، بسترهای لازم را برای افزایش مشارکت سیاسی و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای فراهم کنند.
محمد وارعی، نماینده هیات نظارت بر انتخابات شهرستان سقز هم بیان کرد: وظیفه هیات نظارت بر انتخابات، نظارت بر روند انتخابات و مجریان است
وی عنوان کرد: بایستی تمامی هیاتهای برگزاری، مجریان و اعضای ستاد انتخابات بر قانون انتخابات مجلس، اشرافیت داشته باشند.

 

بازدید [ 38 ]