اخبار

فرماندار سقز:

تقارن هفته دفاع مقدس با محرم، فرصتی برای تبیین فرهنگ عاشورایی ايثار و شهادت است

فرماندار سقز گفت: تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم، فرصتی برای تبیین فرهنگ عاشورایی ايثار و شهادت است.
  تقارن هفته دفاع مقدس با محرم، فرصتی برای تبیین فرهنگ عاشورایی ايثار و شهادت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اکبر ورمقانی، روز جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح سقز، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس افزود: افتخار رشادت، پايمردی و پاسداري از مرزهای كشور بايد به نسل های بعدی انقلاب منتقل شود.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به نیویورک اضافه کرد: سخنان منطقی و سرشار از ادب رييس جمهوری در سازمان ملل نماينگر واقعي فرهنگ ايراني و اسلامي بود.
ورمقانی با اشاره به سخنان رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل، اظهار کرد: افكار عمومي آمريكا از سخنان بي منطق ترامپ احساس شرم كرد.
سخنران مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان سقز عنوان کرد: آمريكا و اسراييل پشت تمام تحولات منطقه ای قرار دارند و در صدد توطئه و دشمني با جمهوری اسلامی هستند.
فرماندار با تبریک هفته دفاع مقدس  گفت: در31 شهریور 59  تعداد37کشور جهان به ایران حمله کردند ولی تصور نمی کردند که کشور متحدشان صدام این آرزو را  به گور ببرد و فقط  برای گرفتن خرمشهر 45 روز در جا زد.
ورمقانی ادامه داد: مردم ایران با تقدیم کردن هزاران شهید و بارهبری امام راحل و مقام معظم رهبری و مرحوم هاشمی توانست سرافرازانه بدون دادن حتی یک وجب از خاک مقدس ایران به دشمن به این جنگ خاتمه دهد.
یعقوب صفاری، فرمانده سپاه سقز هم  دفاع مقدس را بزرگترین نقطه عطف تاریخی برای کشور ایران عنوان کرد و افزود: ملت ایران با رشادت و فداکاری‌های خود اقتدار کشور را حفظ کرده‌اند و هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای یادآوری این رشادت‌ها است.
در ادامه رژه نیروهای مسلح مستقر در شهرستان با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری برگزار شد.


DEFAH

بازدید [ 162 ]