اخبار

تبریک فرماندار سقز به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

معاون استاندار و فرماندار سقز در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ایران اسلامی را به مردم همیشه در صحنه وغیور کشورمان ایران و به ویژه مردم شریف شهرستان سقز تبریک گفت.
 تبریک فرماندار سقز به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز ، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
فرا رسیدن ایام الله دهه فجر؛ خاستگاه ارزش هاي اسلامي، نقطه عطفی با شکوه در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی طاغوت و طاغوتیان است.
انقلاب ایران اسلامی با تاُسی از حماسه عظیم حسینی، رهبری امام خمینی (ره) و پشتوانه خون پاک شهدا، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داده است و با وجود هجمه های سنگین و مداوم، همچنان عالمانه از میراث گرانقدر خود پاسداری می کند.
با گذشت 39 سال از پيروزي انقلاب اسلامي، بيش از هر زمان ديگر آرزوي ملت ايران همان استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي است و مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی، با حضور حداکثري در صحنه و تکيه بر توان داخلي کشور ، همواره روح تازه‌اي در کالبد انقلاب و نظام اسلامي خواهند دميد.
با پيروزي انقلاب اسلامي در سال 57 اين حقيقت برای جهانیان آشکار شد که جمهوري اسلامي ايران بر اساس اصول استقلال و عدم وابستگي به بيگانگان و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت مدعيان ابر قدرتي در جهان را شکست و جبهه نويني به نام اسلام ناب محمدي (ص) را در نظام بين‌الملل گشود و امروز عظمت کشورمان در حوزه منطقه ايي و بين الملل بر همگان آشکار است.
با تبریک دهه فجر به مردم شريف و نجيب ومسئولان دلسوز وخدوم شهرستان سقز بی شک آحاد مردم همسو با ملت عزيز ايران که در تمامي مناسبتها پايبندي خود را به نظام مقدس وآرمانهاي انقلاب به خوبي نشان داده اند، مانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در برنامه های دهه مبارک فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل، بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند داشت.
سلامت و سعادت همه مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهرستان سقز را از خداوندگار خواستارم.بازدید [ 772 ]