اخبار

درخواست مدیر جهاد سقز از کشاورزان

برای خرید یا افزایش سهم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی اقدام کنید

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی سقز از کشاورزان این شهرستان خواست تا برای خرید یا افزایش سهم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی اقدام کنند.
 برای خرید یا افزایش سهم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی اقدام کنید
به گزاش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سقز، محمد نافع علایی نیا در جلسه مجمع صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، افزود: بیش از 30 میلیارد ریال به عنوان سهم دولت جهت افزایش سرمایه صندوق توسعه بخش کشاورزی اختصاص داده شده است که جذب آن مشروط به سرمایه گذاری بهره برداران بخش کشاورزی در صندوق توسعه بخش کشاورزی سقز می باشد.
وی با بیان اینکه این اعتبار کمک مناسبی به توسعه کشاورزی در شهرستان می کند، اضافه کرد: صندوق توسعه  بخش کشاورزی از  49 درصد سهم دولت و 51 درصد سهم بخش غیر دولتی تشکیل شده است .
او اعلام کرد: در راستای جذب اعتبارات دولتی، صندوق، به پذیرش سهامدار جدید و افزایش سرمایه اقدام خواهد کرد و افرادی می توانند نسبت به خرید سهام اقدام کنند که اسامی آنها در طرح تاسیس اولیه صندوق درج شده باشد.
علایی نیا، یادآور شد: صندوق توسعه بخش کشاورزی این شهرستان به عنوان اولین صندوق توسعه کشاورزی شهرستانی غرب کشور  بیش از  20 میلیارد ریال تسهیلات بدون بهره به سهامداران پرداخت کرده است.


بازدید [ 141 ]