اخبار بخشداری ها

۱۴ دهیار برتر سقز به مناسبت ۱۴ تیر تجلیل شدند

۱۴ دهیار برتر سقز به مناسبت ۱۴ تیر سالروز تاسیس نهاد دهیاری تجلیل شدند.
۱۴ دهیار برتر سقز به مناسبت ۱۴ تیر تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، دهیاران در جمع 285 دهیار شهرستان سقز در سالن آموزشکده فنی و حرفه ای سقز با حضور فرماندار ویژه شهرستان سقز، نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس، جمعی از مدیران کل، بخشداران و مسئولان شهرستان سقز تقدیر شدند.
اسامی دهیاران که از دست کامیل کریمیان، رماندار و محسن بیگلریف نماینده مردم در مجلس، لوح سپاس دریافت کردند، به تفکیک بخش و روستا به شرح زیر است:
بخش مرکزی: خالد عبدی، دهیار روستای قباغلو/مصطفی مجیدی، دهیار روستای آخکند/محمد رسول قادری، دهیار روستای میرده/فاروق خاکی، دهیار روستای، کانی نیاز و حسن محمودی، دهیار روستای قیلسون
بخش سرشیو: خالد احمدیان، دهیار روستای کچل منگان/محمد سلامی، دهیار روستای قشلاق پل/غفور حلیمی سقز، دهیار روستای کس نزان
بخش امام: فرزاد شکرزاده، دهیار روستای ایلو/محمد سهرابی، دهیار روستای ایرانخواه/لقمان شجاعی، دهیار روستای دره هوان
بخش زیویه: کمال نوجوان، دهیار روستای چاغرلو/علی کریمی، دهیار روستای کریم آباد/احمد رضا پور، دهیار روستای خوش قشلاق
نمایندگان ۱۸۵ دهیاری شهرستان سقز در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس این نهاد خواستار تعیین تکلیف استخدام دهیاران شدند.
آنان با بیان اینکه طرح استخدام دهیاران به مجلس ارائه شده است از بیگلری، نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس خواستند تا این طرح را با مشارکت سایر وکلای مردم به سرانجام برسانند.
مصطفی رضاپور، حامد کریمی، سردار سلیمانپور و احمد رضاپوری امروز در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد دهیاری همچنین خواستار تاسیس تعاونی مسکن و مصرف شدند.
کمبود اعتبارات برای اجرای طرحهای عمرانی‌، ضرورت ریگلاژ جاده ها، عدم آنتن دهی تلفن همراه، مشکل دفع بهداشتی فضولات، کمبود امکانات اطفای حریق و ضرورت توجه به فراهم سازی بسترها برای افزایش منابع درآمدی دهیاری از دیگر مواردی بود که دهیاران بخش سرشیو، مرکزی، امام و زیویه آنرا عنوان کردند.

بازدید [ 428 ]