اخبار

یادواره شهدای دانش آموزی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید کردستان در صاحب برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموزی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در شهر صاحب شهرستان سقز با حضور مسئولان، مردم و جمعی از دانش آموزان منطقه زیویه برگزار شد.
یادواره شهدای دانش آموزی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید کردستان در صاحب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، معاون استاندار کردستان و فرماندار سقز روز دوشنبه در این یادواره افزود: سال 97 یک اجلاسیه در گرامیداشت شهدای استان کردستان سقز و کنگره بزرگ شهدا برگزار می شود.
علی اکبر ورمقانی اضافه کرد:امنیت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است و ما باید قدردان شهدا و خانواده آنان باشیم.
وی با بیان اینکه شهدا و مردم ناظر و حاضر بر اعمال مسئولان هستند، اظهار کرد:خدمت به خانواده شهدا و برگزاری یادواره شهدا برای مسئولان مایه افتخار و سربلندی است و برگزاری یادواره هشدا به فرمایش مقام معظم رهبری کمتر از جایگاه شهادت نیسیت.
وی با تشکر از دانش آموزان آموزش و پرورش منطقه زیویه برای برگزاری یادواره 5400 شهید استان کردستان در شهر صاحب عنوان کرد:شهدا برای دفاع از خاک، ناموس و شرف کشور عزیزمان ایران جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و  شهرستان سقز 608 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
ورمقانی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به عملیات احداث و ساخت کارخانه بزرگ ذوب آهن در شهر صاحب عنوان کرد در آینده نزدیک وزیر صنعت، معدن و تجارت از این طرح عظیم صنعتی بازدید می کند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان سقز عنوان کرد: در دهه فجر امسال 323 طرح و پروژه عمرانی با اعتبار افزون بر 230 میلیارد ریال افتتاح و گازرسانی به 25 روستا و 6 طرح صنعتی انجام می شود.


بازدید [ 626 ]