اخبار

گفتمان های شهید و شهادت در سقز گسترش یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان سقز گفت: سپهبد شهید سلیمانی، محور مقاومت بود.
گفتمان های شهید و شهادت در سقز گسترش یابد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، اسماعیل رستم پور روز چهارشنبه در جلسه ستاد شئون شهرستان سقز در محل سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی افزود: کارنامه مخالف حقوق بشری و اقدامات تروریستی برای جهانیان آشکار شده است.
رستم پور در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار برگزاری برنامه های مناسب و درخور شان در راستای گرامیداشت یاد و نام شهید سلیمانی، هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان سقز شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا و برنامه هایی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بسیار مهم و ارزشمند است بر گسترش توسعه گفتمان های شهید و شهادت تاکید کرد.
حجت الاسلام بروند رازیانی با عنوان اینکه چهلم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مصادف با 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: شهادت این سردار پرافتخار ایران وجهان اسلام، انقلابی را در ایران اسلامی و جهان به وجود آورد.
وی بیان کرد: شهید سلیمانی مدافع اسلام و سرزمین اسلامی و انقلاب بود و در زمان حیات و شهادت هم باعث وحدت و اتحاد ملی بوده است.
رازیانی با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر اظهار بر برگزاری برنامه های فرهنگی برای پاسداشت این ایام از جمله محافل قرآنی و ختم سوره الرحمن در مدارس و هدیه به روح شهید سلیمانی تاکید کرد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آغاز دهه فاطمیه(س) عنوان کرد: حضرت محمد(ص)، حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)، نمونه ها و الگوهایی برای ترویج سبک زندگی اسلامی هستند و باید در ترویج سبک زندگی اسلامی تلاش کرد.
وی در ادمه عنوان کرد: پیش کنگره شعر اهل بیت و همایش کشوری سادات نبوی در شهرستان سقز برگزار خواهد شد.

 

بازدید [ 53 ]