اخبار

گزارش سفر مسئولان استانی به شهرستان سقز

مدیران کل حوزه زیر ساخت، مدیر توزیع برق استان، مدیر انتقال برق استان، مدیر کل ورزش و جوانان، مدیر کل بنیاد مسکن، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مسئولان شهرستان برای بررسی تعدادی از طرحهای عمرانی و تسریع برای رفع مشکلات آنها به سقز سفر کردند.
گزارش سفر مسئولان استانی به شهرستان سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان در این سفر در ایرانخواه گفت:سالن سقف بلند چند منظوره این روستا، امسال به بهره برداری می رسد.
حامد جولایی در بازدید از این طرح اظهار کرد: این پروژه دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که هزینه آن از محل اعتبارات ملی و تملک دارایی ها تامین خواهد شد.
کامیل کریمیان فرماندار سقز و محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس هم در این بازدید با اشاره به ظرفیت بالای ورزش شهرستان بر تسریع در تکمیل طرحهای این حوزه تاکید کردند.
تسریع در اتمام ۴ خطه کردن فتاح آباد تا ایرانخواه در محدوده بزرگراه میاندوآب- کرمانشاه از دیگر مواردی بود که در این سفر مطرح شد.
مدیر کل بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی استان کردستان نیز در این سفر عنوان کرد:جدول گذاری بخش جاده اصلی ایرانخواه واقع در این مسیر به زودی آغاز می شود
رضا قادری در بازدید از این روستا گفت: دو پیمانکار تا ۱۵ روز دیگر مشغول به کار خواهند شد.
بهزاد رشیدی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سقز هم گفت:آسفالت این محدوده بر عهده شرکت توسعه و ساخت و علائم گذاری توسط راهداری انجام خواهد شد.
کریمیان و بیگلری در این بازدید با اشاره به حادثه خیز بودن بر تسریع در اتمام عملیات و ایمن سازی تصریح کردند.
رئیس اداره راهداری سقز همچنین گفت:مسیر دوربرگردان محدوده جنیان، توسط شرکت توسعه و ساخت آسفالت می شود.
رشیدی با اشاره به بازدید امروز، نماینده مردم در مجلس، فرماندار سقز و مدیر کل راهداری کردستان عنوان کرد: همچنین در لاین خلاف در محدوده صاحب، نزدیک ذوب آهن، دور برگردانی با مسئولیت و توسط شهرداری این شهر ایجاد می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سقز هم بیان کرد:عملیات تکمیل پل آدینان تا یک ماه آینده انجام می شود.
علی محمدیان ، عنوان کرد: تکمیل نواقص این طرح برعهده شرکت بیس راه و شرکت توسعه و ساخت خواهد بود.
وی همچنین گفت: ‌پلان ایمنی و آسفالت زیر گذر ورودی کنار گذر و روشنایی آن در دست اقدام است که به همت راهداری و شرکت برق انجام خواهد شد.
محمدیان با اشاره به بازدید از روند ساخت بزرگراه مسیر سقز- بوکان، اضافه کرد: در نشست با شرکت آب و خاک مشکلات بررسی و ساخت این مسیر تسریع می شود.


بازدید [ 139 ]