اخبار

گردهمایی بسیجیان شهرستان سقز در گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج برگزار شد

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حضرت امام خمینی(ره) نهال بسیج را کاشتند و مقام معظم رهبری آنرا پرورش دادند.
گردهمایی بسیجیان شهرستان سقز در گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج برگزار شد

سردار حمزه فلاح روز دوشنبه در اجتماع بسیجیان شهرستان سقز در سالن شهید آبدرم اظهار کرد:تفکر بسیج نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان، گسترده و همه گیر و نماد بصیرت انقلابی، غیرت و تعصب، آراستگی و وارستگی است
سردار فلاح عنوان کرد:اوج تبلور بسیج در هشت دفاع مقدس در دفاع از میهن اسلامی بود و بسیج امروز در صحنه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی حضور دارد.
سردار فلاح با اشاره به اینکه تفکر بسیجی، فرهنگ نجات بخش جامعه‌ است یادآور شد: گرچه در میدان‌های فداکاری، خطر همواره وجود داشته، اما بسیج در راستای طرح اعتلا همواره در اکثر عرصه‌ها ورود پیدا کرده و در امور آبادانی، سازندگی، محرومیت زدایی و تولید و اشتغال به دنبال کار‌های خوبی در راستای خدمت رسانی به مردم است.
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه و بسیج آماده است در کنار مردم و دولت که به حل مشکلات کمک کنند و با توانمندی اعلام آمادگی می‌کند که در جهت رفع مشکلات اقتصادی به یاری دولت بیاید.
وی افزود: امروزه در عرصه‌ نظامی یکی از کشور‌های پرقدرت هستیم و آموختیم که پیروزی با وحدت، همدلی و دست به دست هم دادن، حاصل می‌شود.
وی تاکید کرد: در هفته‌ بسیج ۹۰ تیم جهادی در راستای اعتلای بسیج در عرصه‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و محرومیت زدایی به مناطق محروم اعزام می‌شوند و اعزام ۲۰ تیم تخصصی به ۱۰۰ روستا در راستای طرح شهید رهنمون از جمله برنامه‌های شاخص هفته بسیج در استان کردستان است.
سرهنگ جمشید رضایی، فرمانده سپاه شهرستان سقز هم اظهار کرد: در سال جاری 416 دانش آموز به اردوهای طرح هجرت و 850 نفر به اردوهای جهادی و 6 تیم پزشکی برای ویزیت رایگان مردم به روستاهای شهرستان اعزام شده اند.
وی توزیع بسته های معیشتی، افتتاح پل در روستای میرگه نقشینه، مرمت مساجد در روستاها، توزیع 350 بسته نوشت افزار و ساخت 18 باب منزل مسکونی با مشارکت کمیته امداد برای مددجویان این نهاد را از اقدام های بسیج شهرستان سقز نام برد.
 در این مراسم که در گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج برگزارشد، فرماندار، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای شهر، کارکنان و کارمندان ادارات و اقشار مختلف حضور داشتند.

 

بازدید [ 346 ]