اخبار

گازرسانی به 19 روستا و 13 واحد صنعتی بزرگ در دهه فجر در شهرستان سقز

رئیس شرکت گازرسانی شهرستان سقز گفت: 19 روستا و 13 واحد صنعتی بزرگ در گرامیداشت دهه فجر امسال از نعمت گاز برخوردار و انشعاب CGS   دوم سقز هم کلنگ زنی می شود.
گازرسانی به 19 روستا و 13 واحد صنعتی بزرگ در دهه فجر در شهرستان سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کمال رضایی افزود: برای افتتاح و بهره برداری از این طرحها 15 میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات شرکت ملی گاز هزینه شده است.
رضایی اضافه کرد:گازرسانی به روستاها شامل گازرسانی به مجتمع های حسن سالاران، قره گویز، خورخوره و مولان آباد و روستاهای حسن سالاران، مزره، رنگه ریژان، تاله جر، بهرام، قره گویز، قاقل آباد، غلامعلی، زنبیل، قُلقُله، خورخوره، قوتلو، کندلان، شیخله، قلعه گاه کورکور، مولان آباد، قشلاق مله، درویان سفلی و رستمان است.
وی با بیان اینکه درصد بهره مندی روستائیان از گاز هم اکنون 80 و 2 دهم درصد است عنوان کرد:با بهره برداری از طرح گازرسانی این 19 روستا میزان برخورداری 85 و نیم درصد خواهد شد و تعداد 833 خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.
وی یادآور شد: هم اکنون 191 روستای شهرستان سقز گازرسانی شده است که با روشن شدن مشعل گاز در این 19 روستا تعداد روستاهایی که از نعمت گاز برخوردار خواهند شد به 210 روستا خواهد رسید و جشن پایان گازرسانی به روستاهای شهرستان سقز در سال 1400 برگزار می شود.

 

بازدید [ 113 ]