اخبار

کنگره سادات سال آینده در سقز برگزار خواهد شد

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کردستان گفت:کنگره سادات سال آینده در روستای پارسانیان واقع در بخش امام سقز برگزار خواهد شد.
کنگره سادات سال آینده در سقز برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام مختار کرمی در سفر به سقز و در دیدار با امام جماعت روستای احمد مرده، ماموستا ملا صالح پور شا محمد،  اظهار کرد: این سازمان همچنین یکی از آثار این ماموستای سقزی را چاپ می کند.
کرمی عنوان کرد: شهرستان سقز با داشتن افراد فرهیخته، سادات و امکان تاریخی و مذهبی دارای قدمتی بلند و باورهایی عمیق است.
وی در  نشست با فرماندار سقز هم بابیان اینکه، سازمان تبلیغات، همراه و حامی دولت است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با داشتن کانون های فرهنگی و تبلیغی، موسسات و خانه های قرآنی، ظرفیت خوبی برای اجرای برنامه های فرهنگی و دینی در استان کردستان است.
کامیل کریمیان، فرماندار سقز هم با بیان اینکه، هجمه های ضد فرهنگی دشمن در حوزه جنگ نرم، سنگین است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از فناوری های نوین و در عرصه فضای مجازی برای مقابله با این هجمه ها، بیشتر تلاش کند.
حجت الاسلام رازیانی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سقز هم بیان کرد:برای اولین بار دوره های تربیت مدرس و تربیت داور در حوزه قرآنی و فرهنگی در سقز برگزار می شود .
حضور بر سر مزار شهدا در روستاها، دیدار با جمعی از خانواده شهدا ، بخدشاران زیویه و امام، امام جمعه صاحب و شیخ مادح، متولی خانقاه پارسانیان، بازدید از مسجد دومناره و قلعه زیویه و تعدادی از آثار باستانی و زیارتی از دیگر برنامه های مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کردستان در سفر به شهرستان سقز بود.

 

بازدید [ 420 ]