اخبار

کمک 5 میلیاردی اصناف و واحدهای تولیدی صنعتی سقز

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: در راستای پیشگیری از کرونا و حفظ سلامت شهروندان، اصناف و واحدهای تولیدی و صنعتی مبلغ بیش از 5 میلیارد ریال در  قالب کمک های نقدی، غیر نقدی و کالایی به کمپین ها، خانواده های آسیب دیده، هلال احمر، شبکه بهداشت و مراکز درمانی اهدا کرده اند.
کمک 5 میلیاردی اصناف و واحدهای تولیدی صنعتی سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، بهنام میرزایی با تقدیر از این تلاش های انسان دوستانه افزود: این اقدامات واحدهای تولیدی و اتحادیه های مختلف صنفی و صنعتی ارزشمند بوده و جای تقدیر دارد و بنده صمیمانه از این حس نوع دوستانه این مجموعه ارزشمند سپاسگزارم.
وی یادآور شد: کمک های اصناف، واحدهای تولیدی و صنعتی بر اساس اعلام این مجموعه خدمتگزار ، همچنان تداوم خواهد داشت و به تناسب شرایط و نیاز اقدامات انجام می شود.
میرزایی همچنین گفت: دو واحد تولیدی در شهرستان سقز در زمینه تولید ماسک از همان روزهای اول به صحنه آمدند و با تغییر خط تولید و به صورت رایگان انواع ماسک تولید و توزیع کردند.
وی ادامه داد:همچنین دو واحد تولیدی نیز در زمینه تولید محلول های ضدعفونی کننده دست با مجوز صنعت، معدن وتجارت، مشغول فعالیت هستند که  نه تنها نیاز شهرستان سقز بلکه نیاز چند شهرستان دیگر را نیز تامین کرده اند.
وی عنوان کرد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تازگی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت از کمک واحدهای بزرگ مجموعه واحدهای تحت نظارت وزارت متبوع برای تامین اقلام و کالاهای مورد نیاز بهداشتی و تلاش تولید کنندگان و صنعتگران کشور تشکر کرده است.

 

بازدید [ 66 ]