اخبار

کسب جایگاه سوم کرستان در رقابت های قهرمانی موی تای نوجوانان و جوانان پسر کشور در سقز

رقابتهای قهرمانی موی تای پسران نوجوانان و جوانان کشور انتخابی تیم ملی  با معرفی نفرات و تیم های برتر در سقز به کار خود پایان داد و تیم استان کردستان در جایگاه سوم ایستاد.
کسب جایگاه سوم کرستان در رقابت های قهرمانی موی تای نوجوانان و جوانان پسر کشور در سقز

به گزارش پایگاه خبری فرمانداری نقل از اداره ورزش و جوانان سقز، در نتیجه تیمی مجموع رده های سنی نوجوانان و جوانان، استان البرز بر سکوی نخست ایستاد، آذربایجان غربی دوم شد و کردستان در جایگاه سوم قرار گرفت.
در بخش جوانان تیم کردستان با 3 نشان طلا، یک نقره و 3 برنز مقام دوم را از آن خود کرد، آذربایجان غربی اول و البرز سوم شد.
در رده نوجوانان هم استان های البرز، تهران و سمنان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
بر اساس این گزارش، نیما ساعدی، آرین یاراحمدی، نیما نظری و کیانوش ملک محمدی از کردستان  نشان نقره را در رده سنی نوجوانان کسب کردند و متین سلیمی، شاهین کوهی، نیما فرهادی، کارو علی پناه و هژیر ابراهیمی به 5 نشان برنز دست یافتند.
همچنین در بخش جوانان، شعیب امیری، محمدرضا شهسواری و سیاوش ملک محمدی  نشان طلا این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند و امید رحمانی صاحب نشان نقره شد و مبین دلپذیر، فریار امین پور ومحمد فاتحی به سه نشان برنز دست یافتند.
نفرات برتر اوزان مختلف این دوره از مسابقات پس از چند دوره اردوی آمادگی تیم ملی به رقابت های جهانی اعزام می شوند.
این رقابت ها در گرامیداشت 5400 شهید استان کردستان و 613 شهید شهرستان سقز  با حضور 484 موی تای کار در قالب 31 تیم از استان های سراسر کشور در سالن دوهزار نفره شهید آبدرم برگزار شد.

کامیل کریمیان سرپرست فرمانداری سقز همراه علی محمدیان معاون عمراین فرمانداری در آخرین روز تعدادی از بازی های این رقابت ها را به تماشا نشستند.

 

بازدید [ 489 ]