اخبار

پیروزی خرمشهر، پیروزی اراده ها بر تجهیزات نظامی بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز گفت: آزاد سازی خرمشهر، نماد عینی غلبه اراده ملت ایران علیه جبهه کفار و صدامیان و پیروزی اراده ها بر تجهیزات نظامی دشمنان بود.
پیروزی خرمشهر، پیروزی اراده ها بر تجهیزات نظامی بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام مهدی شفیع خانی روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در مجموعه ورزشی شهید کاظمی، اظهار کرد: امروز جنگ اراده هاست و امروز هم می توان خرمشهرها را آزاد کرد.
وی با عنوان اینکه دشمن 40 سال است ملت ایران اسلامی را تهدید می کند، تصریح کرد:این تفکر که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند باید به نسل جوان انتقال پیدا کند.
وی با اظهار اینکه از جریان های فکری وسیاسی کشور انتظار داریم که از دشمن نترسند، تاکید کرد: آمریکا دشمن درجه یک ملت ایران است این در حالی است که عده ای در داخل این را نمی پذیرند.
وی ادامه داد: تیم ترامپ برای جنگ علیه ایران و نابودی جمهوری اسلامی عطش زیادی دارد این در شرایطی است که چون ایران در موقعیت برتراست، جنگ اتفاق نمی افتد.
شفیع خانی ادامه داد: مسئولان به جای اینکه به دنبال اختیار ویژه باشند از رهبری تبعیت کنند و باید فرماندهی واحد را بپذیریم.
سخنران مراسم بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر عنوان کرد: دشمن با جنگ اقتصادی و عملیات روانی می خواهد، نقش جمهوری اسلامی ایران را در منطقه تضعیف و به دنبال این است که ذهن و قلب مردم را عوض کند.
وی با عنوان اینکه عده ای در کشور علیرغم میل باطنی مردم به دنبال مذاکره هستند، یادآور شد: که رهبری مخالف مذاکره هستند و مذاکره در این مقطع را مانند سم برای کشور، توصیف کرده اند.
وی با اشاره به این جمله مقام معظم رهبری بیان کرد: خرمشهرها در پیش داریم نه به وسیله جنگ سخت بلکه به وسیله جنگ نرم.
وی یادآور شد: بایستی همه اقشار مختلف؛ هنرمندان، معلمان، استادان و روحانیان برای حفظ سرزمین و برای انتقال فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و از خود گذشتگی تلاش کنند.
در این مراسم، امام جمعه سقز، معاونان فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، روحانیان، مسئولان و کارکنان ادارات و بسیجیان حضور داشتند.
بازدید [ 118 ]