اخبار

پیام مشترک تشکر امام جمعه، نماینده و فرماندار از مردم شریف شهرستان سقز برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

امام جمعه سقز، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان سقز در پیامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان تشکر کردند.
پیام مشترک تشکر امام جمعه، نماینده و فرماندار از مردم شریف شهرستان سقز برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز متن پیام تقدیر و تشکر ماموستا سید حسین حسینی ، محسن بیگلری و  علی اکبر ورمقانی از مردم همیشه در صحنه شهرستان سقز به شرح زیر است:
حضور در راهپيمايي به معناي یک ضرورت و تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني است و مردم هوشيار و همیشه در صحنه شهرستان سقز همگام با ملت ايران اسلامي با حضور حداکثري و ده ها هزار نفری خود در اين راهپيمايي دوباره سرافرازانه نداي مبارزه با استکبار جهاني، و ايادي وابسته به آن را سر دادند.
بی شک،  مردم این دیار همراه با ملت ایران اسلامی بر این عقیده راسخ هستند که مبارزه با استکبار مبارزه ای منطقی وخردمندانه و متکی بر تجربیات تاریخی و اعتقادی است و روز 13 آبان به عنوان اوج اعلام انزجار از استکبار جهانی وایادی  وابسته به آنها محسوب می شود.
مردم ایران اسلامی روزهای 13 آبان 43، 57 و 58 که  روزهایی تاثیر گذار و سرشار از جنبش وحرکت و مبازه در تاریخ یک ملت هستند و برای آنان مایه افتخار است و درس پیروی از رهبری ، ایمان ، استواری وبرائت از شیطان و مقابله با ظلم را از آن فرا گرفتند و هیچ وقت فراموش نمی کنند.
بی تردید، ماجراجویی ها و کینه توزی های اخیر سردمداران ذلت پیشه استکبار و شیطان بزرگ علیه نظام مقدس اسلامی ، بار دیگر هویت استکباری شیطان بزرگ را نمایان کرد و ملت شریف ایران نیز که سالها پیش به این باور رسیده بودند که به آمریکا اعتماد ندارند این باور دوباره به اثبات رسید.
 در پایان اینجانبان در پیشگاه عظمت مردم فرهنگی شهرستان  باستانی سقز سر تعظیم فرود می آوریم و از خانواده معظم شاهد و ایثارگر، دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان، فرماندهان و کارکنان نیروهای نظامی،  انتظامی و امنیتی،  اعضای شورای اداری، روحانیان، اساتید دانشگاه، بسیجیان، کارکنان ادارات، بازاریان ، اصناف و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه در این اجتماع پرخروش و ضد استکبار جهانی، تقدیر و تشکر می نمائیم.

ماموستا حسینی، امام جمعه سقز
محسن بیگلری، نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی
علی اکبر ورمقانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز


بازدید [ 758 ]