اخبار

پیام فرماندار سقز به مناسب روز بزرگداشت شهدا

فرماندار سقز روز بزرگداشت شهدا و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی را به خانواده شهدا، همسران ، مادران ، پدران و فرزندان شهدا، رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سقز تبریک گفت.
پیام فرماندار سقز به مناسب روز بزرگداشت شهدا

به گزارش روابط عمومي فرمانداري، متن پيام علي اکبر ورمقاني، به شرح زير است:
با سلام و درود به ارواح پاك وطيبه شهداي انقلاب اسلامي از صدر تاكنون وگرامیداشت یاد و خاطره اين عزيزان که با نثار خون خود، سبب رشد و بالندگی ميهن اسلامي گردیدند،  فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را محضر تمام مردم شریف ایران اسلامی بالاخص جامعه بزرگ ایثارگری و خادمان بزرگوار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
شهداي عزيز،‌ ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشندو خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام (ره) خدمت به نبی اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) است.
 لذا اكنون كه در آستانه برگزاری گرامیداشت یادوخاطره 5400 شهید استان کردستان و 608 شهید شهرستان سقز قرار داریم  از همه مسئولان شهرستان ، مردم و خانواده گرانقدر شهدا و ایثارگران خواستارم تا در راستای تکریم یادشهدا که به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کمتر از شهادت نیست در برگزاری این برنامه ها تلاش و مشارکت جدی داشته باشند.
اميداست همگان با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در تداوم راه متعالی شهدای عزیز، پاسداري حقیقی از خون شهیدان ، ترويج فرهنگ غنی ایثار و شهادت ، بيش از پيش موفق ومويد باشيم.


بازدید [ 975 ]