اخبار

پیام تقدیر و تشکر مسئولان سقز برای حضور پرشور مردم شهرستان سقز در راهپیمایی 22 بهمن

امام جمعه، نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند.
پیام تقدیر و تشکر مسئولان سقز برای حضور پرشور مردم شهرستان سقز در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، متن پیام ماموستا سید حسین حسینی، محسن بیگلری و علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
با پيروزي انقلاب اسلامي در سال 57 اين حقيقت برای جهانیان آشکار شد که جمهوري اسلامي ايران بر اساس اصول استقلال و عدم وابستگي به بيگانگان و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت مدعيان ابر قدرتي در جهان را شکست و جبهه نويني به نام اسلام ناب محمدي (ص) را در نظام بين‌الملل گشود و امروز عظمت کشورمان در حوزه منطقه ايي و بين الملل بر همگان آشکار است.
این عظمت با حضور پرشور و باشکوه مردم همیشه در صحنه به عنوان یکی از مولفه های اصلی و مهم امنیت ملی و اقتدار نظام وانقلاب روز به روز بیشتر آشکار می شود.
حضور پر صلابت شما مردم شريف و فرهنگی شهرستان باستانی سقز در راهپيمايي دشمن شکن يوم الله 22 بهمن، نمايشي آشکار  از  وحدت و انسجام  ملي و تجديد پيمان با آرمان‌هاي امام و بيعت دوباره با رهبري معظم انقلاب بود و مردم هميشه در صحنه شهرستان در شهر سقز و صاحب همگام با مردم سراسر ايران اسلامي با حضور در راهپيمايي 22 بهمن در اين روز بزرگ، حماسي و تاريخي، خشم و انزجار خود را از استكبار جهاني فرياد زدند.
 بي شک اين حضور گرم و پرشور و آگاهانه مردم عزيز، فهيم و متدين شهرستان سقز  در راهپيمايي 22 بهمن ، نشان از عشق و علاقه به انقلاب اسلامي و پايبندي به‌نظام جمهوري اسلامي ايران داشت و موجب مباهات و نمادي از  اتحاد و انسجام و قدرشناسي از شهدا و ايثارگران شد.
اين حضور، خلق حماسه بي بديل ديگري در شهرستان سقز بود و برگ زريني بر افتخارات مردم شريف  اين شهرستان  افزود و باعث شادي دوستداران انقلاب ونظام مقدس و نااميدي دشمنان شد و به عنوان  يکي‌ از زيباترين‌ جلوه‌هاي‌ قدرت‌  الهي، گوياي اين واقعيت اساسي  بود که‌ انقلاب‌ همچنان‌ زنده‌ و پابرجاست و مردم هميشه در صحنه، وحدت و همبستگي خود را هيچگاه از دست نخواهند داد.
این حضور پیام روشنی دارد و آن نشان دهنده وفاداری به آرمان های انقلاب و امام و خون شهدا است و مسئولان باید بیش از گذشته نسبت به خدمت رسانی صادقانه به شهروندان تلاش کنند.
سلامت و سعادت همه مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهرستان سقز را از خداوندگار خواستاریم.


بازدید [ 660 ]