اخبار

پیام تبریک نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و فرماندار سقز به مناسبت آغاز هفته وحدت

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز، هفته وحدت را به همه مسلمانان جهان و به ویژه مردم شریف شهرستان تبریک گفتند.
پیام تبریک نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و فرماندار سقز به مناسبت آغاز هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری متن پیام تبریک بیگلری و ورمقانی، به شرح زیر است:
فرا رسیدن سالروز تولد رسول اصلاح و بیداری، پیام آور مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود حضرت امام جعفر صادق (ع) ، بر تمامی مسلمان و به خصوص همشهریان عزیزم در شهرستان سقز تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
هفته وحدت یکی از اعیاد بزرگ اسلامی است و میراث بزرگ پیامبر برای مسلمانان، دعوت آنان به وحدت بوده و این واژه مقدس رمز پیروزی و شاه بیت حرکت منسجم مسلمانان در همه اعصار بوده است.
هدف از نامگذاری هفته وحدت توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نيز جلوگيري از تفرقه امت اسلامی بوده و همواره مسئولان ارشد نظام بر حفظ وحدت میان مسلمانان در برابر دسیسه های دشمنان اسلام تاکید و امروز همه امت اسلامی وظیفه دارند پیوندشان را با مسلمانان جهان عمیق تر نمایند تا جهانیان بدانند وحدت کلمه در اسلام رمز پیروزی است.
امیدواریم در این ماه پر خیر وبرکت بتوانیم ضمن شرکت در مراسم هاو جشن های مولودی خوانی سیره روش پیامبر عظیم الشان اسلام را الگوی خود قرار دهیم.


بازدید [ 605 ]