اخبار

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت هفته ملی کودک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، متن پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز به مناسبت هفته ملی کودک(15- 21 مهرماه) بدین شرح است:
پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت هفته ملی کودک

نامگذاری هفته ملی کودک، بهانه‌ای است برای اهمیت دادن به جایگاه کودکان در نظام ایران اسلامی، کودکان طیف وسیعی از جامعه را تشکیل می‌دهند و به عنوان آینده سازان کشور در حال رشد و نمو و پرورش هستند.
اینجانب هفته ملی کودک را به تمامی کودکان و نوجوانان عزیز ایران اسلامی ، استان کردستان و خصوصا شهرستان سقز، صمیمانه تبریک گفته و امیدوارم این عزیزان آینده ساز با توکل به خداوند عزوجل و در سایه توجه پدر و مادر، قله های رفیع دانش و معرفت و سعادت بشری را بپیمایند.
امروز که با شعار 'هر کودک نشانی خداست....' هفته ملی و روز جهانی کودک را به شما کودکان عزیز شهرستان سقز تبریک می‌گویم، نشان خدایی‌تان از صفای دلتان پیداست که شادی وجود و باطن، درد از رخسار والدین می زداید و شادی آفرین است.
بنده از برنامه ریزان حوزه کودک به ویژه کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 و 2 و شهر صاحب، مدیران مهدهای کودک، معلمان و مدیران آموزش و پرورش، بهزیستی و همه نهادهای مرتبط خواستارم که برای بالندگی ، شکوفایی، تربیت نسلی دین مدار و با اخلاق، دارای اعتماد به نفس، خلاق، شاد و کارآفرین کودکانمان تلاش کنند.
همچنین آنچه نباید توسط والدین و متولیان امر کودک مورد غفلت واقع شود ، توجه به آسیب‌های اجتماعی کودکان ، توجه به بهداشت روان آنان، اهمیت کتابخوانی برای کودکان، افزایش سواد رسانه و اهمیت بازی های سنتی در ارتقای سطح سلامت و رشد اجتماعی است.


بازدید [ 794 ]