اخبار

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت هفته بسیج

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان شهرستان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام  علی اکبر ورمقانی، به شرح زیر است:
مقام معظم رهبری(مدظله العالی): "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و  بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند."
سیمای بسیج به عنوان نماد ایستادگی و شجاعت در تاریخ ایران اسلامی، همواره برتارک انقلاب اسلامی خواهد درخشید و برای همیشه جاودانه تاریخ خواهد ماند.
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه‌های علمی و فکری سهیم بوده است.
 امروز، تفکر بسیجی که در فرمایش  رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان لشکر مخلص خدا مزین شده ، به مدد علم، بینش ، نوآوری و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی توانسته است در خدمت به اهداف والای کشور اسلامی پیشتاز باشد.
با گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در  ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد، این هفته میمون و با برکت را محضر تمامی بسیجیان شهرستان سقز تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال توفیق روز افزون این نهاد ارزشمند و اعضای آن را خواستار و خواهانم.


بازدید [ 2526 ]