اخبار

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت روز ثبت احوال

معاون استاندار و فرماندار سقز در پیامی سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال را به رئیس، کارکنان این اداره و دفاتر خدماتی این حوزه در شهرستان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت روز ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
مقام معظم رهبری (مدظله العالی):" اتقان اسناد هویتی ایرانیان بسیار با اهمیت است"
سوم دی ماه سال 1297 اولین سند هویتی در کشورمان تنظیم گردید که این مهم با صدور اولین سند و شناسنامه در استان هرمزگان آغاز شد که خود آغازگر راهی جهت هویت بخشی و خدمات دهی مطلوبتر به ملت شریف ایران و رویکردی جدید در زندگی آنان بود.
اداره ثبت احوال از جمله ادارات خدمات رسان است که رئیس و کارکنان آن و دفاتر خدماتی مرتبط با این حوزه با دقت در راستای انجام وظایف  محوله خدمت می کنند و اجرای طرحهایی چون صدور شناسنامه مکانیزه ، صدور کارت ملی هوشمند، ثبت مهاجرت و آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی در راستای تحقق نظام جامع شناسائی ایرانیان را برعهده دارند.
خدمات ارزشمند این نهاد در بحث انتخابات، الکترونیکی کردن آرشیو اسناد هویتی برهمگان آشکار است و با توجه به اینکه شناسنامه و سایر کارت‌های صادرشده از سوی ثبت احوال یک سند هویتی است ، کارکنان این اداره باید با تکریم ارباب رجوع در صدور آن همواره دقت لازم را داشته باشند.
با گرامیداشت و تبریک روز ثبت احوال بر پاسداران مرزهای هویتی و تابعیتی ، از تمامی تلاشگران خدوم و خستگی ناپذیر عرصه ثبت احوال شهرستان سقز، اعضای محترم شورای ثبت وقایع حیاتی تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و توفیق الهی برای آنان از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.


بازدید [ 1900 ]