اخبار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت روز خبرنگار

سرپرست فرمانداری سقز در پیامی، 17 مردادماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه شهرستان سقز تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ(قلم)
خبرنگاران حامل اندیشه و رسانه ها یکی از ارکان آگاهی بخشی و نقش آفرینی در ساختاردهی و مهندسی فرهنگی، اجتماعی و فرهنگ عمومی در جامعه قلمداد می شود به طوری که نقش اصحاب رسانه در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی درحوزه های مختلف، انکارناپذیر است.
خبرنگار مدافع حقوق مردم و تصویرگر روایات زندگی و تحولات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و نقش موثر و مناسب آن در هر زمانی، غیرقابل انکار است وخبرنگار با دقت، روشنی و صحت نسبت به کسب و نشر اخبار فعالیت می کند و همگام با ضرورت ها و فوریت های حرفه ای می نگارد و فرهنگ می سازد.
بدون شک شما خبرنگاران به عنوان دیده بان بینا و گویای جامعه با نظارت اجتماعی به عنوان مسئولیتی سنگین و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای و واقف بودن به واقعیت و احترام به حریم خصوصی افراد، روایتگر دغدغه های اقشار مختلف مردم خواهید بود. 
اکنون که در آستانه روز خبرنگار قرار داریم، ضمن تبریک فرا رسیدن 17 مردادماه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، از تلاش های صادقانه و همکاری مداوم شما در اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید و ارائه نقدهای سازنده در راستای سازندگی و اعتلای ایران اسلامی به ویژه شهرستان سقز تقدیر و تشکر می نمایم.
از خداوند خير و بركت همراه با توفيق، سلامتي وسعادت براي شما و خانواده محترم از درگاه خداوندگار قادر متعال مسالت می نمایم.

 

بازدید [ 363 ]