اخبار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

سرپرست فرمانداری شهرستان سقز در پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام تبریک کامیل کریمیان به شرح زیر است:
دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و نگینی درخشان در تاریخ ایران اسلامی است که بر تارک تاریخ حماسه، ایثار ، مقاومت و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد.
دوران دفاع مقدس، هنگامه اتحاد و همبستگی ملی ملت ایران در دفاع از اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنان جاودانه شد.
تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس، گواه این نکته است که رشادت و ایثار رزمندگان و مقاومت و آزادگی آنان در دفاع از کیان مملکت اسلامی ریشه در فرهنگ عاشورایی دارد و به عبارتی هشت سال دفاع مقدس، یادآور فداکاری رزمندگان اسلام بود که با عشق، ایمان، ایثار و جانفشانی از جان، مال، ناموس و سرزمین دفاع کردند و با رشادت و پایمردی جنگ تحمیلی را به شکست تحمیلی برای دشمن رقم زدند.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس به ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند طلب یاری، توفیق پاسداشت، صیانت و حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی را مسالت می نمایم.

 

بازدید [ 417 ]