اخبار

پیام تبریک امام جمعه سقز، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت عید قربان

امام جمعه سقز، نماینده مردم شریف شهرستانهای سقز و بانه در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان و سرپرست فرمانداری سقز در پیامی عید سعید قربان را تبریک گفتند.
پیام تبریک امام جمعه سقز، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت عید قربان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، متن پیام ماموستا سید حسین حسینی، محسن بیگلری و کامیل کریمیان به شرح زیر است:
عید قربان به عنوان پاک ترین عیدها و عید سرسپردگی و بندگی در آستان احدیت، یادآور زیباترین اطاعت بنده از خداوند بلند مرتبه ای است که در پس هر فرمان، نکته خضوع و تسلیم در مقابل پروردگار عالم نهفته است.
خجسته عید سعید قربان، یادآور روزی است که ابراهیم نبی، فروتنانه، فرزند را به مسلخ عشق می برد و فرزند عاشقانه سر در پای جانان می نهاد و زمین به خود می بالید تا به پاس آن همه اخلاص و بندگی به امر ، قربانی از بهشت فرود آمد و آن سرزمین مقدس به یاد آن روز بزرگ قربانگاهی ماندگار شد.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم حادثه منا، فرا رسیدن باشکوه ترین جلوه بندگی و ایثار را به مردم ایران اسلامی، مردم استان کردستان و به ویژه به مردم شریف و متدین شهرستان سقز و علی الخصوص حاجیان خانه خدا، تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه خالق هستی سعادت، سلامتی و رستگاری برای همگان و اقتدار و سربلندی روزافزون را برای ملت شریف ایران و جهان اسلام در سایه وحدت و برادری مسئلت می نماییم.

 

بازدید [ 397 ]