اخبار

معاون عمرانی وزیر:

پروژه های نیمه تمام ملی آموزشی سقز تعیین تکلیف می شود

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت:پروژه های نیمه تمام ملی آموزشی سقز تعیین تکلیف می شود.
پروژه های نیمه تمام ملی آموزشی سقز تعیین تکلیف می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، مهراله رخشانی مهر روز چهارشنبه در بازدید از طرحهای نیمه تمام هنرستان فناورانه و سالن شهید ترکمن سقز گفت: بودجه لازم برای تکمیل پروژه ملی سالن شهید ترکمن و تجهیزات آموزشی به مدارس اختصاص خواهد یافت.
کامیل کریمیان، فرماندار سقز هم اعلام کرد: این شهرستان دارای 75 مدرسه تخریبی است که تعداد 56 مدرسه آن در روستاها و 19 مدرسه هم در شهر واقع است.
محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس خطاب به معاون وزیر بیان کرد: مدارس تخریبی شهرستان سقز بیشتر از میانگین کشوری و نیازمند توجه ویژه از سوی سازمان نوسازی و وزارت آموزش و پرورش است.
سید رحمان سیدیان، مدیر آموزش و پرورش سقز هم با اشاره به اینکه تعدادی از پروژه های آموزشی نیمه کاره هستند تصریح کرد: در 5 سال گذشته هیچ پروژه آموزشی ملی در شهرستان سقز تعریف نشده است.
خالد علیپور رئیس آموزش و پرورش منطقه زیویه هم گفت: بر اساس اولویت های سازمان نوسازی مدارس کشور، آموزشگاه های منطقه زیویه به عنوان مدارس لازم الاتوجه قلمداد شده اند و بایستی بیشتر مورد توجه واقع شود.

 

بازدید [ 108 ]