اخبار

پایان رقابت‌های قهرمانی موی‌تای نوجوانان و جوانان دختر کشور در سقز

رقابت‌های قهرمانی موی‌تای دختران نوجوانان و جوانان کشور «انتخابی تیم ملی» با معرفی نفرات و تیم‌های برتر در شهرستان سقز به کار خود پایان داد.
پایان رقابت‌های قهرمانی موی‌تای نوجوانان و جوانان دختر کشور در سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از ورزش و جوانان سقز، در این رقابت‌ها 180 موی‌تای کار در قالب 18 تیم از استان‌های سراسر کشور به مدت دو روز در سالن 1200 نفره شهید آبدرم بر روی رینگ رفتند و با هم به مبارزه پرداختند.
در نتیجه تیمی، مجموع رده‌های سنی نوجوانان و جوانان، استان فارس بر سکوی نخست ایستاد، مازندران دوم شد، تهران در جایگاه سوم قرار گرفت و کردستان الف نیز عنوان چهارم را به دست آورد.
تیم کردستان الف در بخش نوجوانان با دو نشان طلا، سه نقره و سه برنز مقام سوم را از آن خود کرد، فارس و مازندران به ترتیب اول و دوم شدند.
در رده جوانان، استان‌های فارس، قزوین و مازندران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و تیم کردستان الف در این رده با کسب سه نشان نقره و دو برنز نهم شد.
عسل رشیدزاده و بهار وطن‌دوست از کردستان دو نشان طلا را در رده سنی نوجوانان کسب کردند، مائده کریمی، نیلا میرزائی، نارین بهرام‌پور و میترا شهسواری مدال نقره را به خود اختصاص دادند، نادیا رحمانی، سوگل مرادی، سارینا جلالی و آرزو رستگاری به نشان برنز دست یافتند.
همچنین در بخش جوانان، مبینا فیضی، نیلوفر سلیمانی، الناز رضازاده و کوثر توحیدی نشان نقره این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند و نگین کریمی، رومینا ابراهیمی، شلیر صالحی‌پور، سمر جوانمردی و کیمیا صبرجو عنوان سوم را کسب کردند.
نفرات برتر اوزان مختلف این دوره از مسابقات پس از چند دوره اردوی آمادگی تیم ملی به رقابت‌های جهانی اعزام می‌شوند.

بازدید [ 551 ]