اخبار

وزیر ورزش از خدمات تشکل های جوانان در موضوع کرونا تقدیر کرد

وزیر ورزش و جوانان از خدمات و فعالیت های گسترده سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در موضوع مرتبط به بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.
وزیر ورزش از خدمات تشکل های جوانان در موضوع کرونا تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن تقدیر و تشکر مسعود سلطانی فر به شرح زیر است؛
به دنبال شیوع گسترده بیماری کرونا، مردم کشور به ویژه محرومان جامعه علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با این بیماری و محدودیت های ناشی از آن، درگیر مشکلات و سختی های تبعی آن از جمله تهیه مواد ضدعفونی کننده، ماسک، دارو و غیره شده‌اند و یک بار دیگر شما سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در همه استان‌ها، بی توقع و انتظار، با همت و تلاش خود در ایام تعطیلات نوروز مجاهدانه، به کمک مردم شتافتید.
اخبار و گزارش‌های واصله نشان از تلاش گسترده شما در جهت تولید گسترده لوازم مورد نیاز برای مدافعان عرصه سلامت (کادر بهداشت و درمان) و همچنین توزیع در بین مردم مناطق محروم کشور دارد.
در حین حال حضور میدانی و ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی و همچنین تلاش در راستای فرهنگ سازی از طریق پویش های اجتماعی تولیدات بصری و انتشار در شبکه‌های اجتماعی در راستای حفظ بهداشت عمومی و ترویج فرهنگ ماندن در خانه بسیار دلگرم‌کننده بود.
امروز ایران اسلامی به شما فرزندان خود می بالد که در همه بزنگاه ها بی هیچ چشم داشتی ایثارگرانه و دلاورانه در عرصه دفاع از کیان نظام و خدمت رسانی به مردم حضور موثر داشتید.
اینجانب نیز به شما افتخار کرده و خاضعانه از زحمات شما تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند بزرگ، برای شما آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 

بازدید [ 72 ]