اخبار

ورودی و خروجی های سقز روز 12 و 13 فروردین بسته می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان سقز گفت: در راستای قطع زنجیره کرونا و حفاظت از سلامت مردم، ورودی و خرجی های سقز 12 و 13 فروردین بسته می شود.
ورودی و خروجی های سقز روز 12 و 13 فروردین بسته می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، اسماعیل رستم پور روز دوشنبه در جلسه ستاد کرونا با بیان اینکه با شادی مردم مخالف نیستیم، تصریح کرد: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و اجرای دستور العمل های ستاد ملی کرونا، مسیرهای تفرجگاه ها هم مسدود می شود.
رستم پور یادآور شد : حدود 20 درصد مردم شهرستان سقز به توصیه های ستادهای ملی ، استانی و شهرستان و وزارت بهداشت در راستای پیشگیری از شیوع کرونا توجه نمی کنند.
وی از مردم خواست در راستای شعار مردمی" در خانه بمانیم"، تا کنترل کامل این بیماری به جد به توصیه ها و درخواست های وزارت بهداشت و ستاد کرونا توجه و آنها را رعایت کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سقز هم اظهار داشت: مسیرهای دسترسی به جاده اسلام آباد ،کانی جشنی، جاده سرشیو و گردنه مریوان، سدهای شهید کاظمی و چراغ ویس، بلوار ارتش، جاده بانه، پارک های مولوی کُرد، کوثر و محدوده تفرجگاه رجبی بسته می شود.
محمدیان با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی یک دستورالعمل کشوری است  افزود: ماموران گشت زنی برای کنترل و جریمه و توقیف خودورها در روز  12 و13 فروردین در سطح شهرستان فعالیت خواهند کرد و با خاطیان برخورد می شود.
وی عنوان کرد: گشت زنی در محدوده سدهای شهرستان نیز برقرار خواهد بود.

 

بازدید [ 48 ]