اخبار

فرماندار سقز:

وحدت کلمه از رمزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

فرماندار سقز گفت: رهبری آگاه، مردمی بصیر و وحدت کلمه، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.
وحدت کلمه از رمزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اکبر ورمقانی  در جلسه ستاد برنامه ریزی بزرگداشت دهه فجر با اشاره به ناآرامی های اخیر افزود: با وحدت کلمه، پشتیبانی از رهبری و بصیرت مردمی می توان انقلاب اسلامی را حفظ کرد.

ورمقانی اضافه کرد: در حوادث اخیر ، مشخص شد که دشمن با برجسته کردن مشکلات جزئی درصدد اختلاف افکنی بین مردم و مسئولان است.
وی با اشاره به نقش آمریکا در ناآرامی های اخیر، افزود: آمریکاه هیچگاه دست از دشمنی برنمی دارد و باید همواره در برابر توطئه های دشمن هوشیار باشیم.
فرماندار سقز در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه، وظیفه مسئولان خدمت رسانی صادقانه به مردم است، اضافه کرد: مسئولان اقدامات انجام شده را از طریق اصحاب رسانه به اطلاع مردم برسانند.
وی عنوان کرد: ارتباط مسئولان با خبرنگاران همواره و به جد باید در دستور کار مسئولان و روابط عمومی ادارات باشد.
فرماندار سقز از مدیران دستگاه هایی اجرایی خواست تا در برابر انتقاد سازنده، هراس نداشته باشندو آستانه تحمل خود را در برابر انتقادات بالا ببرند.
فرماندار سقز با بیان اینکه نقد منصفانه تحول آفرین است و رسانه ها و صاحبنظران باید با دیدگاه منصفانه مسایل و عملکردها را نقد کنند، گفت: منتقد نباید تخریب گر باشد.
ورمقانی با عنوان اینکه، نقد سازنده نشانه پویایی و رشد سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی است، یادآور شد: من از انتقاد منتقدان نسبت به عملکرد خوشحال می شوم،
وی در ادامه خواستار برگزاری باشکوه برنامه ها و مراسم های دهه فجر و جشن های انقلاب شد. سپس 12 کمیته برای برنامه ریزی مراسم ها وبرنامه های گرامیداشت شهرستان سقز تشکیل شد.

بازدید [ 645 ]