اخبار

وحدت مسئولان و مردم رمز تداوم موفقیت های ایران است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سقز گفت: وحدت ، همدلی و انسجام مسئولان و مردم، دفاع از ارزش های انقلابی و فصل الخطاب قرار دادن فرمایشات رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالی) رمز تداوم موفقیت های ایران اسلامی در تمامی عرصه هاست.
وحدت مسئولان و مردم  رمز تداوم موفقیت های ایران است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام مهدی شفیع خانی روز یکشنبه به عنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی روز 13 آبان در میدان جمهوری اسلامی سقز، اظهار کرد: آمریکا چرا به دنبال ایجاد تفرقه بین ملت و حاکمیت و مسئولان و مردم است چون چشم دیدن موفقیت ها را ندارد.
وی تصریح کرد: آمریکا چون با توان نظامی نمی تواند مقابل ملت ایران بایستد، می خواهد با عملیات روانی و جنگ روانی و با تحریم اقتصادی به عنوان آخرین تیر علیه ملت شریف ایران اعلام جنگ کند.
حجت الاسلام مهدی شفیع خانی با بیان اینکه امروز به نام روز استکبار ستیزی نامگذاری شده اعلام کرد: امروز آمده ایم که به آمریکا و استکبار جهانی بگوییم که ملت ایران زنده است و بیدار است.
وی اظهار کرد:آمده ایم این سوال را از آمریکا و ملت های آزاده جهان بپرسیم که چرا آمریکا در موفقیت های ملت ایران اسلامی کارشکنی می کند و شیرینی آنرا را به کام ملت  تلخ می کند.
شفیع خانی عنوان کرد: کشورمان این افتخار را دارد که انقلاب اسلامی ایران با حضور تمام اقشار و احزاب و به رهبری رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و کسی و جریانی در کشورمان، انقلاب را به نام خود مصادره نکرده است.
وی گفت: امروز آمده ایم؛ از آمریکا و استکبار جهانی این سوال را بپرسیم که چرا این پیروزی را با جنگ تحمیلی، چرا این جشن ملی را با کودتاهای مختلف و کارشکنی و حمایت از سلطنت طلبان و تجزیه طلبان به کام ملت تلخ می کند؟ چرا پیروزی ملت ایران را در عرصه های مختلف جهانی و بین المللی می خواهد کمرنگ جلوه دهد.
وی بیان کرد:امروز مردمان آزاده جهان، ملت آزاده ایران را الگو قرار داده اند و آمریکا نمی خواهد پیشرفت های ملت را ببیند و چرا پیشرفت های علمی کشورمان را در عرصه های بین المللی نادیده می گیرد و با ترور اندیشمندان هسته ای، شیرینی دستاوردها و توفیقات را به کام ملتف تلخ می کند.
شفیع خانی بیان کرد:ملت شریف ایران اسلامی امروز در روز استکبار ستیزی برای گرفتن این جواب ها آمده است، چرا آمریکا در هر جا از جمله؛ عراق، فلسطین مقاوم، افغانستان و ..پا می گذارد بوی خون می دهد و  بعد شعار دروغین حقوق بشر سر می دهد و باید امروز آمریکا و اسرائیل جواب دهند.
وی اظهار کرد:ملت های آزاده جهان و آمریکا باید جواب دهند که چرا آمریکا از جنایتکاران، ظالمان و خونخواران حمایت می کند و نسل جوان و دانش آموزان، امروز به دنبال جواب آن می گردند.
شفیع خانی گفت:آمریکا، ایران قدرتمند را نمی خواهد و چرا به بهانه توان موشکی ایران را تحریم می کند؟ چون قدرت، حرف اول را می زند .ایران اسلامی، به مذاکرات پایبند هست ولی باید پشت بند آن توان موشکی باشد.
مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سپاه سقز ادامه داد: آمریکا به دنبال گاو شیرده چون عربستان در منطقه است ولی ملت ایران غیور است و ایران اسلامی با شعار "هیهات منا الذله" و با روحیه استکبار ستیزی نمی تواند ملت ایران را به زانو دربیاورد و اراده خداوند بر این است که ایران پیروز می شود.
در پایان مراسم، بندهای قطعنامه راهپیمایی قرائت شد و بندهای آن با شعارهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و بانک تکبیر حاضران مورد تایید قرار گرفت.
شورای هماهنگی سپس از حضور پر صلابت و مقتدرانه مردم شریف شهرستان سقز تشکر کرد.
نظیر این راهپیمایی،  در شهر صاحب شهرستان سقز هم  با حضور مردم دو بخش "زیویه" و" امام "با سخنرانی بخشدار زیویه، محمد رستگار زاهدی  برگزار شد.
در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، امامان جمعه و موقت، فرماندهان و کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای شورای تامین و اداری، روحانیان، خانواده های شاهد وایثارگر، دانشجویان، دانش آموزان، استادان و معلمان، قشر فرهنگی، بسیجیان، کارکنان ادارات، بازاریان ، اصناف و اقشار مختلف مردم ( برادران و خواهران) حضور داشتند.

بازدید [ 300 ]