اخبار

همایش پیاده روی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید کردستان در سقز برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان و 613 شهید شهرستان سقز و هفته تربیت بدنی و ورزش روز جمعه 27 مهرماه برگزار شد.
همایش پیاده روی گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید کردستان در سقز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در این برنامه ورزشی که بیش از 7 هزار نفر شرکت کردند، محسن بیگلری نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، کامیل کریمیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز همراه معاونان حضور داشتند.
در این همایش، شرکت کنندگان با تجمع در میدان جمهوری خیابان های امام خمینی(ره) به طرف میدان آزادی و مسیر بلوار شهید بهشتی، خیابان ورزش را پیاده روی و در مجموعه ورزشی شهید کاظمی تجمع کردند.
در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز اظهار کرد:14 هزار ورزشکار سازماندهی شده در شهرستان در قالب 23 هیات بانوان و 40 هیات آقایان مشغول فعالیت هستند
فرزاد خاکی عنوان کرد:در شهرستان سقز 25 مکان ورزشی دولتی 62 باشگاه خصوصی و 30 زمین ورزش روز باز در روستاها و 6 خانه ورزش روستایی وجود دارد.
وی با بیان اینکه ، سقز به عنوان نگین ورزش منطقه غرب کشور شهره است، به تلاش ورزشکاران در صحنه های ورزشی اشاره کرد و گفت: امسال ورزشکاران 210 مدال برای شهرستان به ارمغان آورده اند.
خاکی به دیگر ظرفیت های ورزشی سقز اشاره و بیان کرد: یک هزار و 200 مربی در عرصه فعالیت های ورزشی حضور دارند و در حال حاضر عملیات بزرگترین طرح ورزشی این شهرستان به نام هتل ورزش با پیشرفت 40 درصد در حال اجراست که توسط نماینده مجلس و فرمانداری  30 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل آن جذب شده است.
وی ادامه داد: ادامه تکمیل سالن ورزشی صاحب و زمین چمن مصنوعی تپه مالان از دیگر پروژه های ورزشی سقز است.
محسن بیگلری نیز در سخنانی از حضور گسترده مردم و برگزار کنندگان این برنامه ورزشی تشکر کرد.
در پایان این همایش به 150 نفر از شرکت کنندگان حاضر جوایز نفیسی به قید قرعه اهدا شد. 
این همایش با همکاری فرمانداری ، اداره ورزش و جوانان ، سپاه پاسداران، کانون بسیج ورزشکاران، شهرداری و شورای اسلامی شهر ، هیات ورزشهای همگانی و جمعی از ادارات سقز برگزار شد.

 

بازدید [ 274 ]