اخبار

هفته فرهنگی شهروند در سقز برگزار می شود

هفته فرهنگی شهروند سقز در بخش های مسابقات قرآني، فيلم كوتاه شهروند، كاريكاتور و تئاتر خياباني از 13 الي 19 مرداد برگزار مي شود.
هفته فرهنگی شهروند در سقز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، 500 نفر برای شرکت در مسابقات قرآني این جشنواره شرکت کرده اند و 282 اثر در بخش هاي كاريكاتور، فيلم كوتاه و تئاتر خياباني به دبيرخانه ارسال شده است.
مسابقات قرآني در بخش هاي قرائت، ترتیل، حفظ و اذان در سالن شهيد بهشتي برگزار مي شود و دبير اجرايي آن بر عهده سيروس مصطفي مي باشد.
بر اساس این گزارش، در بخش فيلم كوتاه هم 60 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شده كه پس از بررسي هيئت داوران اثرهاي راه يافته به مرحله نهايي جشنواره معرفي می شوند و دبير اجرايي اين بخش بر عهده محمد فرج زاده مي باشد.
در بخش كاريكاتور هم 100 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شده است كه پس از بررسي توسط هيئت داوران كارهاي برتر به بخش رقابتي جشنواره راه می یابند و اسماعيل رضايي نيز دبير اين بخش از جشنواره را بر عهده دارد.
در بخش تئاتر خياباني نیز 122 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شده است كه پس از بررسي توسط هیات بازبین و داوران 15 اثر برتر در بخش مسابقه و 2 اثر در بخش جنبي انتخاب گرديده و در این هفته در سطح شهر سقز اجرا می شوند.
این برنامه توسط شورای شهر و شهرداری سقز برگزار می شود.

 

بازدید [ 363 ]