اخبار

نمایندگی خانه مطبوعات در سقز راه اندازی می شود

سرپرست فرمانداری سقز گفت: نمایندگی خانه مطبوعات به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اصحاب رسانه در این شهرستان راه اندازی می شود.
نمایندگی خانه مطبوعات در سقز راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان سقز در گرامیداشت روز خبرنگار، اظهار کرد: راه اندازی خانه مطبوعات ، حرکتی در راستای حرفه ای گرایی فعالان عرصه رسانه است.
کریمیان با اشاره به اهمیت نقد و انتقاد سازنده در روند اصلاح امور،  دولت از انتقاد سازنده استقبال می کند و مدیران و دستگاه هایی شهرستان سقز هم به تبع از دولت بایستی با روی گشاده و با روحیه پاسخگویی و پاسخگو ماندن به انتقادهای سازنده خبرنگاران توجه کنند.
وی گفت: خبرنگاران چشم بینای جامعه و باید ناظری امین و راوی صادق وقایع و وقف واقعیت عینی باشند.
کریمیان خاطر نشان کرد: خوشبختانه همه خبرنگاران شهرستان سقز در چهارچوب قانون فعالیت کرده و بدون هیچ چشم داشتی پیگیر مطالبات عموم هستند.
در این آئین که به همت فرمانداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان سقز برگزار شد، خبرنگاران بر اهمیت قانون گردش آزاد اطلاعات، مصونیت اصحاب رسانه، توجه مسئولان به فرهنگ پاسخگویی به جای شکایت از خبرنگاران و اهمیت رسانه های مستقل تاکید کردند.

 

بازدید [ 372 ]