اخبار

نماینده ولی فقیه: ظهور جاهلیت مدرن/ هر روز بر ذلت دشمن بیشتر می شود

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز تمدن غرب و جاهلیت مدرن، در برابر تمدن معنوی جهان اسلامی قرار گرفته است و معامله قرن، خیانت قرن و به منزله نزدیک شدن آمریکا به زمان نابودی آن است و هر روز بر ذلت دشمن بیشتر می شود.
نماینده ولی فقیه: ظهور جاهلیت مدرن/ هر روز بر ذلت دشمن بیشتر می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، آیت ا..سید محمد حسینی شاهرودی در نشست با روحانیان و مسئولان در جشن انقلاب در دانشگاه پیام نور سقز با عنوان اینکه بلوک شرق با تفکر کمونیستی، دین را افیون جامعه می دانست، اظهار داشت: در سوی دیگر هم بلوک غرب با داشتن تفکر سکولاریستی ، به صورت علنی به مظاهر دین مبارزه می کرد و شعار جدایی دین از سیاست سرمی داد.
حسینی شاهرودی با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، وضعیت دنیا را به هم زد و به فرمایش امام راحل، انقلاب ما انفجار نور بود که به جهان تابید.
 وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار اسلامی و ایده جهانی، بزرگترین خطر برای سکولاریسم لیبرالیسم و کمونیسم بود و امروز که در گام دوم انقلاب قرار داریم، خودسازی و تشکیل تمدن نوین اسلامی پیام اصلی آن است.
وی با اشاره به ترفندهای دشمن برای جلوگیری از رشد و نفوذ انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: جنگ برای ایران اسلامی، یک نعمت بود و آنچنان که امام فرمودند: در جنگ، ابهت دو ابر قدرت در هم شکسته شد.
وی دربخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح دو وظیفه اصلی بر دوش مرم است.
ماموستا سید حسین حسینی، امام جمعه سقز هم در سخنانی با بیان اینکه بایستی دشمن شناس باشیم، تصریح کرد: دشمنان و کافران که عزت ندارند از هر راه وطریقی برای ایجاد تفرقه و لطمه زدن به عزت مسلمانان تلاش می کنند.
ماموستا انور آدمی، امام جمعه موقت سقز هم با بیان اینکه قدس و فلسطین قابل معامله نیست، بیان کرد:بیت المقدس مسئله جهان اسلام است در حالی که ترامپ مانند یک کالا با آن برخورد کرد.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز هم در سخنانی انقلاب اسلامی را احیاگر تفکر دینی در جهان اسلام توصیف کرد.
ماموستا عابد نقیبی با محکوم کردم معامله قرن و بیان اینکه این خیانت قرن است نه معامله قرن، تصریح کرد: روحانیت اهل سنت این ترفند و توطئه دشمن را محکوم می کند.

 

بازدید [ 63 ]