اخبار

نماینده ولی فقیه در کردستان: تکیه بر شیطان بزرگ آمریکا، اشتباه است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه نظام امپریالیستی غرب با اقتصاد سرمایه داری چیزی جز رواج فساد را دنبال نکرده و به دنبال نداشته است تصریح کرد: تکیه بر شیطان بزرگ آمریکا، اشتباه است.
نماینده ولی فقیه در کردستان: تکیه بر شیطان بزرگ آمریکا، اشتباه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، آیت ا..سید محمد حسینی شاهرودی روز دوشنبه در سالن 29 گولان فرمانداری سقز در نشست با روسای ادارات و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات در جلسه شورای اداری وی با اشاره به آیاتی از قرآن پیرامون ضرورت دشمن شناسی افزود: اگر دشمنان دین قدرت بگیرند، فساد همه جا را فراخواهد گرفت.
آیت ا..حسینی شاهرودی تاکید کرد: غرب در خاورمیانه به دنبال منافع خود و به تاراج بردن ثروت های این کشورها از جمله نفت و به فروش رساندن تسلیحات نظامی است.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی، نظامی قرآنی و الهی است، گفت:بالاترین معروف، حاکمیت دینی و بالاترین منکر حاکمیت طاغوت و انقلاب ما نشات گرفته از اصل نظام اسلامی است و انقلاب ایران اسلامی با رهبری امام راحل برای بشریت منافع ارزشمندی به همراه داشته است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد:ایران، نظامی است که پایه های آن بر اساس امر به معروف و نهی از منکر پایه گذاری شده است و نظام اسلامی ایران همواره مروج معروف ها بوده است.وی در بخشی دیگر از سخنان خود به قدرت نظامی ایران و حمله موشکی کشورمان به پایگاه نظامی آمریکا اشاره کرد و تصریح کرد: نظام اسرئیل و آمریکا باید محو شوند. وی با عنوان اینکه دنیا تشنه تمدن و فرهنگ نوین اسلامی است تصریح کرد:مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به تشکیل تمدن نوین اسلامی اشاره کرده و نوید آنرا داده است.وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات اسفندماه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشارکت پرشور مردم در انتخابات یک افتخار و بُرد جهانی و دعوت به مشارکت معروفی بزرگ است.آیت ا..سید محمد حسینی شاهرودی  از مسئولان خواست تا در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش کنند.وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات انجام شده در استان کردستان از جمله بهره مندی مناسب مردم روستاها از نعمت گاز و سایر خدمات ارائه شده اشاره کرد.

حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، مقدمه ای برای حضور حماسی در رخداد سیاسی دوم اسفند
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز هم گفت:امسال 22 بهمن متفاوتی خواهیم داشت زیرا مقارن با چهلم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است و هم در آستانه حماسه بزرگ سیاسی انتخابات اسفندماه قرار داریم.
کامیل کریمیان افزود: حاج قاسم سلیمانی، اسوه خشوع، تواضع و فداکاری به آرمانهای انقلاب اسلامی ایران بود که در زمان حیات، محور اتحاد و شهادتش نیز نقطه عطفی در انسجام ملی برای پیشبرد اهداف کشورمان است.
کریمیان تصریح کرد: به پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در 22 بهمن، خواب و خیال دشمن را برهم خواهیم زد زیرا حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، مقدمه ای برای حضور پرشور و حماسی و سراسر شکوه در رخداد سیاسی دوم اسفندماه است.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رویکرد ایجابی را دنبال می کند
دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان هم در سخنانی اظهار داشت: ستاد برای ترویج امور معروف و جلوگیری از منکرات در جامعه، رویکرد ایجابی را دنبال می کند.
محمود الله مرادی افزود: کاشت نهال و درختکاری و حفاظت از زمین و محیط زیست در برابر تخریب آن وبه ویژه تخریب توسط زمین خواران از معروفاتی است که به تازگی ستاد به آن ورود کرده است.
وی افزود: به دلیل اهمیت دخالت مردم در سرنوشت خود، یکی از مهمترین معروفات، مطالبه گری مردم از مسئولان است و مسئولان نبایستی از مطالبه گری مردم دلخور شوند و آستانه تحمل آنان پایین باشد.
او تاکید کرد: مهمترین اقدام برای ترویج معروفات، گسترش فرهنگ امر به معروف و همگانی کردن این فرهنگ است.
وی با بیان اینکه عمل به قانون بزرگترین معروف توسط مسئولان است، از روسای ادارات و دستگاه های اجرایی خواست تا در راستای عمل به وظایف خود کوتاهی نکنند.

بازدید [ 91 ]