اخبار

نشست فرماندار سقز با منتخب مردم سقز و بانه در مجلس برگزار شد

فرماندار سقز در نشست با منتخب مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس یازدهم با برشمردن پتانسیل های شهرستان سقز برای تحقق توسعه همه جانبه افزود: سقز شاهراه ارتباطی با استان های همجوار است و در صورت همت همه جانبه با مجموعه فعالیتهای عمرانی و زیرساختی در دست اتمام به شهری توسعه یافته در تراز شهرهای بزرگ تبدیل خواهد شد.
نشست فرماندار سقز با منتخب مردم سقز و بانه در مجلس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان در این نشست که روز سه شنبه در دفتر فرماندار برگزار شد، افزود: توسعه هر دو شهرستان بایستی به جد، دنبال شود.
کریمیان همچنین با تبریک به منتخب مردم در مجلس و تقدیر و تشکر از شرکت مردم در انتخابات، از زحمات هشت ساله محسن بیگلری، نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس نهم و دهم تقدیر و تشکر کرد. 
وی از تلاش نماینده منتخب برای کسب اعتماد مردم و از صبر و حوصله مردم و مجموعه ستادی کاندیداهای محترم برای حفظ آرامش بخصوص در ایام تبلیغات انتخابات این دوره از مجلس تقدیر و تشکر کرد.
کریمیان با اشاره به اینکه تمام تلاش ما حراست و صیانت از رای مردم و امانت آنها بوده اظهار داشت:امیدوارم کاندیداهای محترم با آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف خود فضای رقابت را به رفاقت و همدلی تبدیل و به منتخب مردم هم در راستای تحقق برنامه های وی کمک کنند.

منتخب مردم در مجلس:اعتماد مردم را با خدمت به آنان، جبران خواهم کرد
منتخب مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس یازدهم هم اظهار داشت: از تمام ظرفیت های موجود برای توسعه دو شهرستان بهره خواهم گرفت و اعتماد مردم را با خدمت به آنان، جبران خواهم کرد.
بهزاد رحیمی افزود: با استفاده از ظرفیت های دو‌ شهرستان، در راستای توسعه همه جانبه گام برخواهیم داشت.
رحیمی با اشاره به جو حاکم بر منطقه اظهار داشت: با اتحاد و همدلی حاکم برکشور این مراحل با موفقیت پشت سرگذاشته خواهد شد. 
وی با اشاره به موج های ایجاد شده برای همراهی نامزدها، انتخابات این دوره از مجلس را سیاسی ترین و تاثیرگذارترین انتخابات برشمرد و افزود: یکی از دلایل شرکت اینجانب در این دوره از انتخابات، جلب و جذب مشارکت مردم و افزایش حضور حداکثری مردم بود.
وی تصریح کرد: سقز قابلیت توسعه را دارد و بایستی در برنامه ریزی ها چون شهرهای بزرگی چون سنندج، کرمانشاه و تبریز به آن نگریسته شود.
وی بیان کرد: به مردم این دو شهرستان اطمینان خاطر می دهم که در راستای عمل به وظایف از تمام ظرفیت ها برای توسعه گام بردارم. 
رحیمی با بیان اینکه انتخابات، عرصه رقابت است، اظهار داشت: این دوره از انتخابات جزو سالمترین انتخابات بوده است.
وی ادامه داد: از همفکری و خرد جمعی تمامی مردم و نخبگان جامعه برای آبادانی حوزه انتخابیه استفاده خواهم کرد.

 

بازدید [ 129 ]