اخبار

مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند

مشاور فرهنگی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند.
مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، دکتر علی محمد پناه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی که با حضور فرماندار، معاونان و اقشار مختلف مردم در سالن شهید کاوه سقز برگزار شد، تصریح کرد: حضور گسترده مردم برای پایان دادن به فتنه های دی ماه 1388، سه پیام اصلی برای سران فتنه، ساکتان فتنه و دنیای غرب و رسانه های غربی داشت و آن پیام این بود که ولایتمداری، بصیرت و استقامت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است
محمد پناه با اشاره به شرایط کنونی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در آزمون های سخت و برهه های مختلف سربلند بیرون آمدند و در دهه چهارم انقلاب اسلامی هم با پیشرفت عظیمی که انقلاب اسلامی داشته است با مدیریت جهادی و تفکر انقلابی سربلند خواهند شد.
محمد پناه با بیان اینکه حماسه 9 دی بر گرفته از عاشورای حسینی بود، اضافه کرد: این حماسه متعلق به همه مردم ایران است و اعتماد مردم به نقش بی بدیل رهبری از آثار و دستاوردهای آن است.
وی با عنوان اینکه دشمن نتوانست از طریق شبیه خون فرهنگی و ناتوی فرهنگی تغییری در رفتار مردم و ساختار کشور ایجاد کند، تاکید کرد: اکنون از طریق اقتصادی، میدان جنگ را به عرصه معیشت مردم کشانده است.
او ادامه داد:موقعیت برتر ایران در منطقه، مشارکت 40 میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و افزایش مقبولیت نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان از دلایل فتنه 88 بود.
وی با بیان اینکه، دشمنان و سران فتنه، اصل نظام را نشانه گرفته بودند و تقلب در انتخابات بهانه بود، اظهار کرد: دشمنان اسلام با تمام توان آمده بودند نظام اسلامی را ساقط کنند.

 

بازدید [ 251 ]