اخبار

مهندس ورمقانی، با حکم وزیر کشور فرماندار بیجار شد

وزیر کشور روز یکشنبه طی حکمی ، علی ‌اکبر ورمقانی را به سمت فرماندار شهرستان بیجار در استان کردستان منصوب کرد.
مهندس ورمقانی، با حکم وزیر کشور فرماندار بیجار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سقز، به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به علی‌اکبر ورمقانی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم کردستان به سمت فرماندار شهرستان بیجار منصوب می شوید.
او در ادامه این حکم آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) موفق باشید.
ورمقانی از آبان 93 فرماندار شهرستان سقز بود که به عنوان فرمانداری ویژه در استان کردستان است.
او با مدرک مهندسی عمران، علاوه بر سمت فرماندار سقز، مدیرکلی آب و فاضلاب روستایی استان کردستان و سمت هایی در تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی را نیز در سابقه مدیریتی خود دارد. 
در یکی دیگر از انتصابات مدیریتی در استان، استاندار کردستان در ابلاغی کامیل کریمیان را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز منصوب کرد.
بهمن مرادنیا در این حکم آورده است: با عنایت به تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این ابلاغ شما را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سقز منصوب می‌ نمایم.
وی در ادامه این حکم آورده است: با اتکال به خداوند منان و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری 'مدظله ‌العالی' و سیاست‌های رئیس جمهور محترم و دولت تدبیر و امید در انجام امور محول موفق باشید.
کریمیان پیش از این و از خرداد سال 1395 به عنوان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری سقز فعالیت می کرده است.

 

بازدید [ 463 ]
برچسب ها