اخبار

فرماندار سقز:

مهمترين دغدغه ما مجريان انتخابات، عمل به قانون، امانتداری و رعایت بی طرفی است

فرماندار شهرستان سقز گفت: مهمترين دغدغه ما مجريان انتخابات، عمل به قانون، امانتداری و رعایت بی طرفی است.
مهمترين دغدغه ما مجريان انتخابات، عمل به قانون، امانتداری و رعایت بی طرفی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات شهرستان سقز اظهار داشت: برگزاری انتخابات، بزرگترین و مهمترين وظیفه وزارت کشور است كه با رعايت اصل بی طرفی، اعتماد عمومی مردم را به سيستم سياسی كشور دوچندان افزايش می دهيم.
کامیل کریمیان تصریح کرد: فرمانداری به عنوان زیر مجموعه وزارت کشور، مجری انتخابات است و بایستی مر قانون را رعایت و نبایستی تحت هيچ شرايطي اصل بی طرفي و حراست از حق الناس به عنوان يك وظيفه مهم و اساسی خدشه دار شود و قطعا به عنوان مسئول و مجری شخصا ناظر بر تمامی مراحل اجرايی انتخابات هستم و اجازه نخواهم داد امانت مردم به عنوان حق الناس تضييع شود.
کریمیان تصریح کرد: عمل به قانون، امانتداری و رعایت بی طرفی مهمترین وظیفه و اولویت مجریان انتخابات است كه اين اصول حتما بايد رعايت شود.
وی با بیان اینکه انتخابات نمادی از دموکراسی و مردم سالاری است ادامه داد: مشارکت گسترده و پرشور مردم در انتخابات اسفندماه نشان دهنده اقتدار مردمی نظام اسلامی خواهد بود و بایستی عوامل برگزارکننده و مجریان انتخابات با نگاه بی‌طرفانه، بسترهای لازم را برای افزایش مشارکت سیاسی و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای فراهم کنند.
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سقز با بیان اینکه انتخابات، بزرگترین رخداد کشور که انسجام و قدرت منطقه ای و ملی و بین المللی ایران را به نمایش می گذارد بر مشارکت گسترده و پرشور مردم تاکید کرد.
وی خواستار آسیب شناسی انتخابات گذشته، مستند سازی فرایند برگزاری انتخابات، موانع مشارکت مردم، بستر سازی برای انتخابات پرشور، بررسی و آماده سازی زیرساخت های لازم، امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
در ادامه احکام دبیر و مسئولان کمیته های انتخابات به آنان اعطا شد.

 

بازدید [ 120 ]