اخبار

معاون فرماندار سقز: ارتقای سطح خدمات به مسافران نوروزی مدنظر دستگاه‌های اجرایی باشد

معاون فنی و عمرانی فرماندار سقز گفت: ارتقای سطح خدمات به مسافران نوروزی مدنظر دستگاه‌های اجرایی باشد
معاون فرماندار سقز: ارتقای سطح خدمات به مسافران نوروزی مدنظر دستگاه‌های اجرایی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی محمدیان در جلسه ستادهماهنگی سفرهای نوروزی و طرح نوروزی و چهارشنبه سوری آخر سال به افزود:هشت کمیته اجرایی برای  برنامه‌ریزی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به مسافران و گردشگران تشکیل می شود
وی گفت: امیدواریم با تدوین برنامه‌های عملیاتی، خلاقانه و همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی در نوروز  شاهد خدمات بهتر و مطلوبی به مسافران نوروزی و در نهایت افزایش رضایتمندی آنان باشیم.
وی بیان کرد: استان کردستان و به ویژه شهرستان همواره با فرهنگ غنی و مردم نوازی زبانزد عام و خاص است  و باید  در تقویت این فرهنگ و انتقال آن به میهمانان اعم از گردشگران داخلی و خارجی اقدام کنیم.
وی با تأکید بر اینکه نظارت بر واحدهای صنفی باید در ایام نوروزی تشدید شود، خاطرنشان کرد: مباحث همچون قیمت، کیفیت کالاها، رعایت موارد بهداشت و تنظیم کشیک‌های نوروزی از مهم‌ترین عواملی است که باید در این بازرسی‌های مدنظر باشد تا با توجه به افزایش خرید و تقاضای میهمانان برای خرید کالاها و سوغات با مشکلی روبرو نشویم.
چیا صالحی بابامیری، شهردار سقز هم گفت:راهنمای گردشگری شهرستان سقز شامل؛ معرفی جاذبه های توریسی و تفریحی توسط شهرداری آماده و در اختیار مسافران نوروزی و گردشگران قرار می گیرد.


بازدید [ 638 ]