اخبار

معاون سیاسی فرماندار سقز:بستر سازی برای رعایت حقوق شهروندان از وظایف روابط عمومی است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار سقز با تبریک فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی گفت:بسترسازی برای رعایت حقوق شهروندان از وظایف روابط عمومی است.
معاون سیاسی فرماندار سقز:بستر سازی برای رعایت حقوق شهروندان از وظایف روابط عمومی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با بیان اینکه، حق دانستن از جمله حقوق شهروندی است افزود: یکی از وظایف روابط عمومی ها، ارتقای دانش عمومی است که باید با به روز رسانی پایگاه های اطلاع رسانی، در دسترس قرار دادن اطلاعات موثق، دقیق و شفاف در اختیار رسانه ها و شهروندان و توسعه خدمات الکترونیک در این راستا گام بردارند.
کریمیان با بیان اینکه مسئولان دستگاه های اجرایی، منشور حقوق شهروندی را به خوبی مطالعه و آنرا با وظایف اداری تطبیق دهند، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان سقز در راستای احقاق و رعایت حقوق شهروندی ارزیابی و ادارات برتر معرفی می شوند.
وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع در ادارات باید به صورت جدی مورد توجه و از آن غفلت نشود تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع پیشانی و اساس تحقق حقوق شهروندی است.
دکتر علیرضا شریفی، رئیس دانشگاه پیام نور سقز هم از تشکیل کمیته نظات بر عملکرد ادارات در راستای تحقق و صیانت از حقوق شهروندی خبر داد.
سردار دوغی، رئیس شورای شهر سقز هم با بیان اینکه این نهاد ، نهادی انتخابی است ، عنوان کرد: از جمله وظایف شورای شهر، صیانت از حقوق شهروندان از طریق نظارت بر شهرداری و تعامل با دستگاه های اجرایی و قانونگذاری در محدوده محلی است.
بازآفرینی محلات شهری، آموزش و توانمندسازی شهروندان، اطلاع رسانی فرایندهای اداری، تسریع در صدور مجوزها، تفویض اختیارات ادارت کل به ادارات شهرستانی و آموزش سبک زندگی از اقدامات اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان سقز بود که در این نشست تشریح شد.


بازدید [ 419 ]