اخبار

معاون سیاسی استاندار:انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیرستاد انتخابات استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست.
معاون سیاسی استاندار:انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حسین خوش اقبال روز دوشنبه در نشست با هیات های چندگانه انتخابات و ستاد انتخابات شهرستان سقز با بیان اینکه، انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید، اظهار داشت: مردم به عنوان سرمایه و مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی محسوب می شوند. 
خوش اقبال با بیان اینکه، توطئه های متعددی برای انقلاب اسلامی از سوی دشمنان به ویژه بعد از خروج آمریکا از برجام، طراحی و تدارک دیده شد، تصریح کرد: مردم این توطئه ها را با مقاومت، استقامت و هوشیاری خنثی کردند.
وی تاکید کرد: با وجود گلایه مندی مردم، آنان همچنان نظام را همراهی می کنند و به امام، رهبری و نظام عشق می ورزند.
خوش اقبال با عنوان اینکه41 سال را با افتخار و اقتدار پشت سرگذاشتیم، بیان کرد: مسئولان به برکت انقلاب اسلامی، امروز محل رجوع مردم هستند و بایستی روسای ادارات و دستگاه های اجرایی به جد به عمل به گفته ها و عده ها، صداقت و اخلاق در کار، برخورد مسئولانه، دوری کردن از تنگ نظری و بالابردن روحیه نقد پذیری و مردم داری توجه کنند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود، گفت: ترورناجوانمردانه مردی از تبار نیکان الگوی صداقت و اخلاق، حاج قاسم سلیمانی که آبرویی برای مسلمانان در مقابل تکفیری هایی بود -که به نام دین می خواستند به اسلام ضربه بزنند- اشاره و تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه شهید سردار، کشور را بیمه کرد.
دبیر ستاد انتخابات کردستان ادامه داد: سردار سلیمانی در زمان حیات و شهادت محور اتحاد مردم بوده است به گونه ای که بر اساس نظرسنجی ها، مشارکت مردم در انتخابت 21 درصد افزایش نشان می دهد.
وی خطاب به برگزار کنندگان انتخاب گفت: عدم جانبداری، اجرای قانون، فراهم کردن فضای خوب برای مشارکت حداکثری بایستی به جد در دستور کار باشد.
وی که در آستانه 22 بهمن ماه به شهرستان سقز سفر کرد، با بیان اینکه به امید خدا 22 بهمن تماشایی و باشکوه خواهیم داشت، بیان کرد: حضور گسترده در راهپیمایی و مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمنان را مایوس می کند و دوستان شاد خواهند شد.

فرماندار: برگزار کنندگان انتخابات سقز، به بی طرفی، رعایت قانون و حفاظت از آرای مردم پایبند هستند
 رئیس ستاد انتخابات و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: بی طرفی، رعایت قانون و حفاظت از آرای مردم سه اصل اساسی برای برگزاری انتخابات سالم است که مجموعه ستاد اجرایی برگزار انتخابات برآن پایبند و متعهد هستند.
کامیل کریمیان، گزارشی از روند فرایند برگزاری انتخابات شهرستان سقز را تشریح و اعلام کرد:بر اساس آخرین اعلام هیات نظارت 11 کاندیدا تاکنون در صحنه حضور دارند.
وی اظهار داشت: با توجه به گستردگی و وسعت شهرستان 220 شعبه اخذ رای و 1844 نفر عوامل اجرایی برای جمع آوری آرای مردم در نظر گرفته شده است.
وی به تشریح اقدامات انجام شده برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه در شهرستان سقز اشاره وبیان کرد: برگزاری جلسه های ستاد انتخابات، هیات های چندگانه، جلسه های توجیهی با داوطلبان، نمایندگان فرماندار، تشکیل کارگروه فضای مجازی، شورای پیشگیری از وقوع جرم، نشست های متعدد بستر سازی انتخابات و برگزاری مانورهای متعدد انتخابات و کسب رتبه اول استانی در مانور انتخاباتی از جمله این موارد بوده است.
در ادامه نمایندگان هیات های چندگانه، اعضای ستاد انتخابات و بخشداران به ایراد سخن پرداختند.

 

بازدید [ 75 ]