اخبار

معاون استاندار:از ظرفیت های گردشگری برای رونق اشتغال سقز، بهره گرفته شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت:از ظرفیت های گردشگری برای رونق و توسعه اشتغال شهرستان سقز، بهره گرفته شود.
معاون استاندار:از ظرفیت های گردشگری برای رونق اشتغال سقز، بهره گرفته شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، حسین خوش اقبال در نشست بامداد روز دوشنبه با جمعی از مدیران سقز بیان کرد:جشنهای نوروزی فرصتی مناسب برای معرفی استان کردستان به عنوان استانی فرهنگی و گردشگر پذیراست
خوش اقبال با بیان اینکه، کردستان جزو استانهای امن کشور است، اظهار کرد: شهروندان، ولینعمتان هستند و ایجاد رضایتمندی مردمی بسیار مهم است.
وی با اشاره به ضرورت تلاش بیشتر مدیران برای رفع مشکلات، تصریح کرد: مردم قدرشناس هستند و تلاش های مدیران را رصد می کنند و می بینند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز هم عنوان کرد:برای رونق تولید و گردشگری در شهرستان سقز از هیچ کوششی دریغ نمی شود.
کامیل کریمیان بیان کرد: مسئولان شهرستان سقز برای رونق و توسعه اشتغال به جد پای کارهستند.
وی خواستار تدوین برنامه ها و راهکارهای لازم توسط دستگاه های اجرایی برای ایجاد نشاط و شادابی و رونق کسب و کار و اشتغال در شهرستان سقز شد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم تاکید کرد:مسئولان برای رونق تولید به جد تلاش کنند.
محسن بیگلری خواستار تدابیر لازم برای حمایت از هتل داران، ساماندهی جمعه بازار و تعیین مکانی برای آن و جلوگیری از صادرات کالاهای اساسی به کشور عراق شد.بیگلری از تدابیر و تلاش های استاندار کردستان برای مرز سیرانبند بانه و سیف سقز تقدیر کرد.
در این نشست شهردار و مدیران ادارات؛ شبکه بهداشت و درمان، صمت، هلال احمر، گاز، میراث فرهنگی و مخابرات و معاون فرمانده انتظامی گزارشی از اقدامات ستاد اجرایی خدمات سفر ارایه کردند.
توزیع عادلانه اقلام تنظیم بازار در استان، اختصاص یک دستگاه خودرو کمک دار ست نجات هیدرولیک، حمایت از هتل ها و مهمانپذیرها و محدودیت قایل شدن برای ستاد اسکان مسافران نوروزی، افزایش اقلام فرهنگی گردشگری برای توزیع در بین مسافران در ورودی ها توسط مسئولان در جلسه عنوان شد.
خوش اقبال در ایام نوروز از شهرستانهای سروآباد، مریوان، بانه و سقز بازدید کرد و فردا به دیواندره می رود.
وی در سفر به شهرستان سقز از هتل کُرد، محل اسکان مسافران، نمایشگاه صنایع دستی و بهاره، بیمارستان امام خمینی(ره) و آتش نشانی بازدید کرد.
دیدار با بیماران، کادر درمانی، مراجعه کنندگان به مراکز درمانی و ستادهای اسکان و آتش نشانان از دیگر برنامه های خوش اقبال به شهرستان سقز بود.

بازدید [ 217 ]